Pełna gama narzędzi i artykułów wykończeniowych

W dniach 17-19 czerwca 2021, Ptak Warsaw Expo będzie gościł przedstawicieli wielu profesjonalnych firm narzędziowych działających na polskim rynku. Warsaw Tools&Hardware Show to wydarzenie, w trakcie którego każdy fachowiec będzie mógł doświadczyć ciekawych prezentacji oraz skorzystać ze specjalnych ofert targowych.

Targi Warsaw Tools&Hardware Show to jedyne w Polsce branżowe targi narzędziowe i prac wykończeniowych, które wyróżnia nowoczesna hybrydowa formuła łącząca klasyczne targi z pokazami i demonstracjami prac budowlanych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych i DIY. Bardzo dobra lokalizacja, branżowy charakter wydarzenia oraz udogodnienia logistyczne Centrum Targowo Kongresowego Ptak Warsaw Expo daje nieograniczone możliwości prezentacji swoich produktów i usług wystawcom z branży remontowo-budowlanej.

Podczas trzech dni targów wiodący producenci i dystrybutorzy wielu uznanych marek zaprezentują szeroki wachlarz produktów służących do obróbki drewna, metalu oraz prac wykończeniowych. Zwiedzający będą mieli dogodną okazję, aby zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą, między innymi: narzędzi ręcznych, pneumatycznych i stolarskich, a także urządzeń pomiarowych, systemów mocowań, artykułów ściernych oraz chemii technicznej i materiałów budowlanych.

Warsaw Tools & Hardware Show to wydarzenie organizowane z myślą o przedsiębiorcach i profesjonalistach, którzy na co dzień świadczą usługi w zakresie prac wykończeniowych i budowlanych – zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Targi będą doskonałym źródłem informacji oraz inspiracji dla reprezentantów takich zawodów, jak: monter, malarz, dekarz, glazurnik, stolarz, cieśla czy geodeta.

Serdecznie zapraszamy na Targi Narzędziowe Warsaw Tools&Hardware Show!

Więcej informacji odnośnie wydarzenia: https://warsawtoolsshow.com/