Partner Warsaw Gift & Deco Show, dla którego organizacja kids zone jest dziecinnie prosta

Pierwsze w Polsce targi upominków i dekoracji podzielone zostaną na strefy tematyczne: Celebration, Home & Deco, Gadgets, Handmade, Eko / Recykling i Start-up, i właśnie Kids.

Warsaw Gift & Deco Show jest nowym wydarzeniem na polskim rynku. To międzynarodowa platforma biznesowa dedykowana producentom, drobnym wytwórcom, artystom, dystrybutorom, importerom i kupcom branży upominkowej i dekoracyjnej. Pierwsza edycja targów odbędzie się w dniach 24-26 maja 2019 na terenie Ptak Warsaw Expo. Warsaw Gift & Deco Show tworzone jest wspólnie z partnerami, którzy od wielu lat organizują wydarzenia cenione przez branżę m.in. Mamaville, Och! Bazar, Art in Town.

Strefą Kids zajmie się Mamaville, czyli projekt zaprzyjaźnionych kobiet, chcących kreatywnie i edukacyjnie rozwinąć temat macierzyństwa, dostrzegając swego rodzaju niszę, którą idealnie wypełniłaby inicjatywa wspierania przedsiębiorczych matek. Kobiet, które spełniając się w macierzyństwie, znalazły w nim również inspirację do tworzenia rzeczy jakich dotychczas brakowało im na rynku, rzeczy produkowanych z pasją i z najlepszych surowców i w większości wyprodukowane w Polsce.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-01-29T15:35:28+00:00 29.01.2019|