Otwarcie premierowej edycji targów i kongresu ICT LIVE

12 kwietnia o godzinie 10.00 odbyło się oficjalne otwarcie ICT Live – Targów i Kongresu IT&Mobile. Z ramienia organizatora wydarzenie otworzył Prezes Zarządu Ptak Warsaw Expo Tomasz Szypuła. Obecni byli także ważni goście ze świata cyfryzacji i informatyki m.in. dr Maciej Kawecki – odpowiedzialny za ustawę wdrażającą w Polsce RODO, czyli nowe unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych Dyrektor Departamentu Zarządzania Danymi w Ministerstwie Cyfryzacji, Karol Krzywicki – Zastępca Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej i Wojciech Kamieniecki – Dyrektor NASK oraz przedstawiciele partnerów wydarzenia.

Zaraz po oficjalnym otwarciu targów wystartowała dwudniowa konferencja IT&Mobile o bogatym programie merytorycznym. Pierwszy dzień poświęcony został przede wszystkim tak palącym zagadnieniom jak RODO oraz technologia 5G.

ICT Mobile – Targi i Kongres IT&Mobile to premierowe wydarzenie w portfolio imprez Ptak Warsaw Expo. Targi odbędą się w dniach 12-14 kwietnia. Równocześnie, w dniach 13-15 kwietnia, odbędą się też największe w Polsce targi elektroniczne Electronics Show organizowane przez Ptak Warsaw Expo i MediaMarkt.

2018-04-14T12:45:52+00:00 12.04.2018|