Warsaw Oldtimer Show, 29-30 sierpnia 2020

Warsaw Oldtimer Show, Targi Samochodów Zabytkowych, 29-30 sierpnia 2020, są pierwszym wydarzeniem targowym inaugurującym sezon jesienny w PTAK Warsaw Expo.

To już 7. edycja imprezy przygotowanej z myślą o entuzjastach klasycznych samochodów i motocykli. Na ponad 100 000 m2 zaprezentujemy ponad 1500 kultowych klasycznych i zabytkowych samochodów oraz motocykli o łącznej wartości ponad 75 mln Euro!
Zeszłoroczną edycję Warsaw Oldtimer Show odwiedziło przeszło 41 tys. fascynatów wydarzenia, gościliśmy ponad 1500 zabytkowych samochodów i ponad 400 stoisk wystawców.

W tym roku odwiedzający będą mogli zapoznać się z wieloma strefami poświęconymi zabytkowym pojazdom i dedykowanym usługom. Już dziś zapraszamy m.inn. do: strefy będącej giełdą zabytkowych pojazdów, strefy motocykli zabytkowych czy strefy gadgetów i akcesoriów. Zaprezentujemy także legendy PRL-u, pojazdy amerykańskie oraz liczne usługi renowacji i detailingu.
Najpopularniejsze Kluby Motoryzacyjne, stworzone przez auto-pasjonatów i moto-pasjonatów, opowiedzą o wydarzeniach, w których uczestniczą i do udziału w których zapraszają. W trakcie targów odbędzie się wyczekiwany Zlot Samochodów Zabytkowych, a wszystko w bezpiecznej przestrzeni największego w Europie Środkowo-Wschodniej obiektu targowo-kongresowego, jakim jest PTAK Warsaw Expo.

Więcej na: https://oldtimerwarsaw.com/
Bilety: https://oldtimerwarsaw.com/bilety/