Odliczanie do największego hackathonu w Europie!

Już jutro w Ptak Warsaw Expo rozpoczyna się HackYeah – wydarzenie, które gromadzi kreatywne osoby z misją. Włamują się one do rzeczywistości po to, by naprawić globalne problemy za pomocą posiadanych narzędzi. Główną ideą hackathonu jest osiąganie wspólnych celów i ulepszanie świata. Wydarzenie trwa 24 godziny, podczas których uczestnicy rozwiązują różnorakie problemy – ci którym to się uda, mogą liczyć na sporą wygraną. W tym roku to aż 445 000 zł!

Na wydarzenie zapraszamy: studentów, back-end developerów, front-end developerów, full-stack developerów, grafików komputerowych, produkt menedżerów, projekt menedżerów, specjalistów od bezpieczeństwa informacji, analityków danych, projektantów aplikacji, projektantów stron internetowych, elektrotechników, projektantów gier i nie tylko!

Co więcej? Pełne wyżywienie, kawa i napoje energetyczne dla każdego, 3000 pizz, konferencja IT i warsztaty, Treasure Hunt, impreza wieczorna, zajęcia z yogi, basen z kulkami, wojskowy HMMWV. Musisz być z nami! Bilety czekają na: www.hackyeah.pl, a cały dochód ze sprzedaży biletów dla uczestników zostanie przeznaczony na rzecz Szkoły 3.0 i Hearty Foundation – organizacji wspierających rozwój dzieci w IT.