Nowy standard targów artykułów dziecięcych

W dniach 13-14 października 2021 Ptak Warsaw Expo będzie miejscem ekspozycji szerokiego wachlarzu artykułów dla dzieci. Podczas Warsaw Toys & Kids Expo w Największym Centrum Targowo-Kongresowym w tej części Europy spotkają się przedsiębiorcy i czołowi przedstawiciele firm wszystkich sektorów branży dziecięcej.

Najbliższa edycja Targów Zabawek i Akcesoriów Dziecięcych będzie premierowa, jednak Ptak Warsaw Expo gościło już przedstawicieli branży artykułów dla dzieci, podczas targów Warsaw Gift & Deco Show. Produkty dla dzieci prezentowane były wówczas w strefie KIDS, która cieszyła się znaczącą uwagą ze strony odwiedzających. W związku ze sporym zainteresowaniem strefą oraz ogromnym potencjałem branży, Ptak Warsaw Expo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom firm oferujących produkty i usługi dla dzieci i już teraz zaprasza na wyjątkowe targi Warsaw Toys & Kids Expo.

Targi Warsaw Toys & Kids Expo to przede wszystkim doskonała platforma spotkań i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży artykułów dziecięcych z całego świata. Jest to wydarzenie biznesowe, podczas którego krajowi oraz międzynarodowi dostawcy spotkają się z polskimi oraz zagranicznymi nabywcami. Dodatkową wartość imprezy wnosi możliwość skorzystania z programu Hosted Buyers, uruchomionego z myślą o wystawcach, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty oraz rozwijać się na zagranicznych rynkach. To skuteczna inicjatywa mająca na celu znalezienie nowych partnerów biznesowych i rozwój firm za granicami kraju. I edycję targów Toys & Kids Expo ukierunkowano na rozszerzenie oferty spotkań biznesowych z przedstawicielami krajów z Europy, Azji i Afryki.

Szerokie spektrum branżowe pozwoli na poznanie szerokiej oferty produktów w jednym miejscu i czasie. Zakres tematyczny imprezy obejmuje zabawki, odzież, tekstylia i meble dziecięce, jak również kosmetyki i suplementy dla dzieci i kobiet w ciąży. Ważną część wydarzenia stanowi także strefa wózków i fotelików dziecięcych, w której oprócz szerokiej gamy wózków i fotelików zaprezentowane zostaną najnowsze akcesoria i dostawki do wózków, gondole, nosidełka, parasolki oraz akcesoria do transportu dzieci i śpiworki.

Udział w targach Toys & Kids Expo niesie za sobą szereg korzyści. Oprócz możliwości zobaczenia najnowszych rozwiązań i artykułów, uczestnicy mają możliwość dzielenia się opinią na temat szans i zagrożeń przed jakimi staje branża oraz dyskusji na temat najnowszych trendów. Targi zabawek i artykułów dziecięcych w Ptak Warsaw Expo to nie tylko wystawa. Dodatkowym atutem imprezy jest atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących, liczne kongresy i szkolenia branżowe, będące szansą na podniesienie kwalifikacji. W trakcie inspirujących prelekcji oraz warsztatów swoją wiedzą i doświadczeniem dzielić się będą eksperci wyznaczający kierunki rozwoju branży.

Serdecznie zapraszamy na na targi Warsaw Toys&Kids Expo!