Nowe strefy na Warsaw Food Expo!

Warsaw Food Expo to największe organizowane w Polsce targi żywności. Już 12-14 września odbędzie się kolejna edycja, podczas której grono wystawców zaprezentuje najwyższej jakości produkty z sektorów: mięsno-rybnego, mleczarskiego, owocowo-warzywnego, piekarsko-cukierniczego, napojowego, alkoholowego, convenience food i żywności regionalnej. 

Na miejscu spotkają się czołowi producenci i dystrybutorzy żywności z decydentami w zakresie zakupów i zaopatrzenia ze sklepów i hurtowni spożywczych, stacjonarnych i internetowych, sieci handlowych, sektora HoReCa oraz z dystrybutorami i importerami żywności. 

W tej edycji przygotowaliśmy dla Państwa również trzy nowe strefy: 

  • Craft Zone, w której znaleźć będzie można żywność wytwarzaną w sposób rzemieślniczy, z poszanowaniem tradycji i dobrego smaku. W tej strefie spróbować i zakupić będą Państwo mogli unikalnych smaków piwa, wędlin, serów, słodyczy i lodów, 
  • Innovation and Inspiration Expo, która przedstawi najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w produkcji żywności i gotowych produktów, 
  • Kosher Show PL w której swoje koszerne produkty przedstawią najlepsi polscy producenci posiadający certyfikat koszerności. 

Targi sprzyjać mają nawiązywaniu i rozwijaniu efektywnych kontaktów biznesowych, edukacji w przyjaznej i przyjemnej atmosferze oraz konwersacjom branżowym. 

Serdecznie zapraszamy 12-14 września do Ptak Warsaw Expo!

Kup bilet już dziś: https://warsawfoodexpo.pl/kup-bilet/.