Nowa data Warsaw Gift&Deco Show 2021

W dniach 25-27 listopada 2021 uczestnicy rynku branży upominkowej i dekoracyjnej spotkają się w Ptak Warsaw Expo podczas II edycji Warsaw Gift&Deco Show. Największe Targi Upominków i Dekoracji przyciągną gości z całego świata.

Ptak Warsaw Expo już po raz drugi będzie gospodarzem wydarzenia łączącego przedstawicieli branży upominków i dekoracji. Warsaw Gift&Deco Show to trzydniowe wydarzenie, na którym setki wystawców z Polski i zagranicy zaprezentują najnowsze trendy rynkowe oraz przedstawią bogatą ofertę produktową, między innymi z zakresu artykułów dekoracyjnych i wyposażenia wnętrz, jak również produktów codziennego użytku, upominków okolicznościowych, pamiątek, zabawek oraz tekstyliów dla dzieci. Będzie to największe wydarzenie tej branży w tej części Europy!

Wydarzenie zostanie podzielone na poszczególne strefy służące prostej nawigacji w hali wystawienniczej. Podczas targów uczestnicy będą mogli odwiedzić strefę Home & Deco, gdzie eksponowane będą elementy wystroju wnętrz, dekoracje od projektantów i plakaty, jak też strefę Handmade – bogatą przede wszystkim w produkty do samodzielnego tworzenia, jak: media plastyczne, farby, ozdobne papiery, stemple i wykrojniki, tkaniny, filc, elementy do wyrobu biżuterii itp. Wydarzenie jest także doskonałą okazją na zaopatrzenie się w niebanalne prezenty na każdą okazję. W specjalnej strefie Celebration będzie można znaleźć oryginalne opakowania, wyjątkowe kartki okolicznościowe oraz wiele inspiracji i pomysłów na upominki. W strefie Jewellery & Gem zaprezentowane będą z kolei najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie. Znaleźć tu będzie można biżuterię damską, męską, kamienie i minerały oraz zegarki i zegary. Przybyli na wydarzenie gadżetomaniacy będą mogli skierować swoje kroki bezpośrednio do strefy Gadgets i odnaleźć tam nowoczesne produkty, akcesoria, dodatki i nowinki, które ułatwią codzienne życie. Warsaw Gift&Deco Show to także miejsce dla pasjonatów ekoproduktów. W strefie Eco na gości czekać będzie duży wybór polskich marek ekologicznych i recyklingowych, strefa wellness, eko kosmetyki, świece sojowe, zieleń do domu, rośliny i donice, produkty do ogrodu czy strefa dodatków dla pupili.

Wyjątkową wartość imprezy dodaje możliwość skorzystania z programu Hosted Buyers, w ramach którego odwiedzający z zagranicy mogą zaplanować biznesowe spotkania z przedstawicielami polskich przedsiębiorstw. Warsaw Gift & Deco Show to również możliwość pogłębienia wiedzy o najnowszych trendach. W ramach targów odbędą się liczne konferencje prowadzone przez znanych i cenionych profesjonalistów oraz Kongres, który będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy dedykowanej branżom.

Premierowa edycja targów upominków i dekoracji w Ptak Warsaw Expo odniosła zdecydowany sukces. Wydarzenie przyciągnęło 12 500 odwiedzających, którzy mieli okazję zobaczyć i dokładnie zapoznać się z pełną specyfiką aż 130 000 produktów. Na 30 000 m2 powierzchni wystawienniczej swoją ofertę przedstawiło ponad 800 wystawców, którzy zjechali się do Centrum Targowo-Kongresowego nie tylko z Polski, ale także wielu krajów Europy.

Mamy nadzieję, że kolejna edycja będzie co najmniej tak wyjątkowa, jak ta zorganizowana w 2019 roku. Już nie możemy doczekać się najbliższego spotkania!

Po więcej informacji zapraszamy stronę Warsaw Gift&Deco Show: https://warsawgiftshow.com/