Nastąpi zmiana terminu targów branży drzewnej

Premierowa edycja targów Wood Tech Warsaw Expo zostanie zorganizowana w późniejszym terminie. O nowej dacie wydarzenia poinformujemy wkrótce.

Obowiązujące na terenie naszego kraju obostrzenia związane z pandemią koronawirusa i wynikający z nich zakaz organizowania dużych imprez uniemożliwiają realizację Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli w planowanym terminie. W trosce o sukces biznesowy targów, po konsultacjach z przedstawicielami wystawców, postaramy się ustalić nowy termin wydarzenia, gwarantujący najkorzystniejsze warunki rozwoju przemysłu drzewnego.

Gwarantujemy, że cały czas pracujemy nad realizacją pierwszej edycji Wood Tech Warsaw Expo – wydarzenia dedykowanego wyłącznie branży drzewnej i meblarskiej. Targi będą świetną okazją do dialogu pomiędzy dostawcami techniki i technologii obróbki drewna oraz przedstawicielami firm stolarskich i firm produkujących meble. W trakcie wydarzenia przedsiębiorcy będą mogli nie tylko zapoznać się z ofertą produktową, ale też porozmawiać na temat sytuacji branży oraz możliwościami jej rozwoju. Wierzymy, że po dłuższej przerwie, spotkanie w tradycyjnej formule pozwoli przedsiębiorcom na odnowienie relacji handlowych oraz szeroką promocję ich usług i produktów. Targi jako jedyne w swoim rodzaju narzędzie marketingu i aktywnej sprzedaży mogą być motorem napędowym dla całej gospodarki, jak i poszczególnych firm, które ucierpiały w wyniku pandemii.

Dołożymy wszelkich starań, aby premierowa edycja Wood Tech Warsaw Expo była platformą wymiany bezpośredniej wiedzy oraz doświadczeń i jednocześnie stanowiła miejsce ekspozycji szerokiej gamy sprzętu, maszyn oraz narzędzi służących do obróbki drewna i produkcji mebli, w tym najnowszych produktów, technologii i rozwiązać na rynku.

Pragniemy zapewnić, że wszystkie zakupione wcześniej bilety, vouchery i akredytacje pozostaną ważne w nowym terminie wydarzenia.