Największe Targi Maszyn Budowlanych, 17-19 czerwca 2021

Construction Machinery Exhibition,17-19 czerwca 2021 w Ptak Warsaw Expo.

Construction Machinery Exhibition to demonstracyjne targi dla inżynierii lądowej i recyklingu. W ciągu trzech dni targów każdy gość będzie mógł doświadczyć dynamicznych pokazów oraz skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert targowych. Imprezie towarzyszyć będą dedykowane wydarzenia w przestrzeni zewnętrznej z poszczególnych dziedzin prac między innymi pokazy ziemne, wyburzeniowe, montażu rusztowań oraz recyklingowe.
Ptak Warsaw Expo w szczególny sposób dba o jakość i profesjonalizm targów o charakterze B2B, umożliwiając wystawcom wykorzystanie zarówno powierzchni wystawienniczej jak i powierzchni przystosowanej pod wydarzenia na otwartej przestrzeni. Pokazy demonstracyjne na Targach Maszyn Budowlanych odbywać się będą zarówno w halach jak i w plenerze, pozwalając na maksymalne wykorzystanie możliwości prezentowanych urządzeń w trakcie dynamicznych i statycznych testów. Wystawiając się na naszych imprezach, możecie być Państwo pewni, że potencjał Waszych firm zostanie w pełni wykorzystany, co przełoży się na nowe kontrakty i zlecenia.
Patronem naukowym wydarzenia są m.in.: Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
Wydarzenie od strony merytorycznej wspiera Urząd Dozoru Technicznego oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa – oddział warszawski. Patronatem Honorowym Targów jest Politechnika Warszawska.
Po więcej informacji zapraszamy na:https://warsawconstructionexpo.com/