Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Warsaw Sweet Tech to idealna do tego okazja. Międzynarodowe Targi Rozwiązań dla Branży Cukierniczej, Lodziarskiej, Kawiarnianej i Piekarniczej to nie tylko możliwość spróbowania słodkich nowości, ale przede wszystkim rozwoju tego sektora usług. Odbędą się od 19 do 21 września 2023 w PTAK Warsaw Expo.

Takiego eventu jeszcze w Polsce nie było! Warsaw Sweet Tech to innowacyjne wydarzenie integrujące branżę cukierniczą, lodziarską, kawiarnianą i piekarniczą. To zarówno okazja do sprzedaży sprzętu dla HoReCa, jak również do promocji na rynku krajowym i zagranicznym.

Warsaw Sweet Tech – miejsce spotkań najlepszych

Warsaw Sweet Tech jest platformą, której w branży brakowało. To innowacyjny koncept zakładający pokazanie szerokiej gamy ofert dedykowanych temu sektorowi usług. To miejsce spotkań dla tych, którzy chcą postawić kolejne kroki w rozbudowie swojego biznesu przy jednoczesnym monitoringu dynamicznie rozwijającego się rynku.

Podczas wydarzenia będzie można spotkać wystawców polskich i zagraniczych, co pozwoli na zaczerpnięcie z nowości, które nie są jeszcze szeroko stosowane na krajowym rynku. Tym samym zwiększy się konkurencyjność i jeszcze bardziej trafi się w potrzeby współczesnego klienta.

Jednym z najważniejszych zagadnień poruszanych podczas eventu będzie kwestia technologii. Coraz większa automatyzacja w usługach sprzyja producentom. Produkcja jest szybsza i dokładniejsza, dzięki czemu można dostarczyć produkt klientowi znacznie prędzej. To przekłada się również na branże cukierniczą, lodziarską, kawiarnianą i piekarniczą. Jakość usług wzrasta, koszta produkcji spadają – szkoda z tego nie skorzystać.

Warsaw Sweet Tech jest również doskonałą płaszczyzną networkingową. Każdy uczestnik, który pojawi się na evencie, nastawiony będzie na nawiązanie nowych współprac i rozszerzenie łańcucha biznesowych zależności. Prestiżowa przestrzeń PTAK Warsaw Expo dodatkowo to ułatwi. Jest w niej miejsce zarówno do szerokiego zaprezentowania możliwości ofertowych biznesu, jak również do kameralnej rozmowy z osobami decyzyjnymi.

Warsaw Sweet Tech – zakres tematyczny

Wydarzenie podzielone jest na cztery sektory. W sektorze „Lodziarnia” zaprezentują się producenci i dystrybutorzy urządzeń, mebli i akcesoriów dla lodziarni, składników do wyrobu lodów, surowców i półproduktów, maszyn do lodów i bitej śmietany. Dodatkowo obecni będą eksperci z zakresu reklamy i promocji lokali.

Sektor „Słodycze” obfitować będzie w wystawców zajmujących się maszynami i taśmami produkcyjnymi, produkcją i dostawą opakowań, kontrolą jakości i higieną produkcji, surowcami do wyrobu słodyczy. Znajdą się również liderzy innowacji i nowych technologii produkcyjnych, eksperci z okresu promocji, oprogramowania i magazynowania.

„Kawiarnia” to platforma będąca miejscem spotkań producentów i dystrybutorów urządzeń, mebli i akcesoriów dla kawiarni. Ponadto, spotkać będzie można osoby zajmujące się sprzętem dla HoReCa, dystrybutorów kaw, herbat, syropów i napojów, ekspresów do kawy i drobnego sprzętu. Nie zabraknie również przedstawicieli franczyz, czy ofert z zakresu floty dostawczej.

Osobnym segmentem Warsaw Sweet Tech będzie „Cukiernia i Piekarnia”, czyli przestrzeń poświęcona producentom i dystrybutorów maszyn do produkcji, obróbki ciast, wyrobów cukierniczych i piekarniczych. Będzie można zaznajomić się ofertą składników do wyrobów cukierniczych i piekarniczych, asortymentem opakowań, umeblowaniem piekarni, edukacji gastronomicznej czy systemów modernizacji zakładów cukierniczych i piekarskich.

To wszystko w jednym miejscu w ciągu trzech dni (19-21 września 2023)!

Już dziś odbierz swój darmowy bilet. Aby go zarezerwować, wejdź na stronę warsawsweettech.com. Znajdziesz tam również pełną listę wystawców.

Warsaw Sweet Tech

–> ZAREJESTRUJ SIĘ

–> ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

19-21 września 2023

PTAK Warsaw Expo, Nadarzyn k. Warszawy