Najciekawsze samochody klasyczne i zabytkowe

Już po raz ósmy, w dniach 8-9 maja 2021, fani oldtimerów będą mieli okazję wziąć udział w targach samochodów zabytkowych, organizowanych przez Ptak Warsaw Expo. Warsaw Oldtimer Show to impreza obowiązkowa dla wszystkich właścicieli, kolekcjonerów, ekspertów i miłośników klasycznych samochodów.

Warsaw Oldtimer Show to największe targi pojazdów zabytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie przyciąga entuzjastów klasycznych samochodów z całej Polski i nie tylko. W pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo przewidziane są zarówno atrakcje dla rodzin z dziećmi, jak również strefy biznesowe i konferencyjne dla inwestorów oraz kolekcjonerów.

Każdego roku podczas wydarzenia prezentowanych jest tysiące kultowych, klasycznych i zabytkowych samochodów oraz motocykli. Na targach, oprócz wystawy, regularnie odbywają się również takie atrakcje, jak: giełda klasyków, zlot pojazdów zabytkowych, a także strefa militarna, pokazy renowacji czy detailingu.

Targi samochodów zabytkowych w Ptak Warsaw Expo łączą pokolenia. Dobre, klasyczne auta i motocykle mają swoich fanów zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Atrakcje przewidziane podczas targów samochodów zabytkowych w Ptak Warsaw Expo zadowolą miłośników motoryzacji w każdej grupie wiekowej.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich pasjonatów klasyków i motoryzacji na najważniejsze wydarzenie roku!

Warsaw Oldtimer Show jest jedną z niewielu imprez targowych, które udało się zrealizować w 2020 roku. Pomimo reżimu sanitarnego oraz konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa sanitarnego zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy największe motoryzacyjne wydarzenie.
Ubiegłoroczna edycja, z uwagi na restrykcje związane z pandemią, odbyła się w wersji plenerowej. Dla tych, którzy kolejny raz uczestniczyli w imprezie, wydarzenie na powietrzu było na pewno nowym doświadczeniem, niemniej jednak zorganizowanie wszystkich atrakcji w terenie zewnętrznym dało większe poczucie bezpieczeństwa zarówno naszym wystawcom, jak również zwiedzających, którzy chętnie przybyli do Centrum Targowo-Kongresowego. W trakcie wydarzenia obiekt targowo-kongresowy odwiedziło 12 000 uczestników!

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji wydarzenia: https://oldtimerwarsaw.com/