Nadchodzi BIO Expo Warsaw!

Już w najbliższy weekend w Ptak Warsaw Expo rozpoczną się Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIO Expo Warsaw! To nowe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane branży ekologicznej. W jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi wytwórcy i dystrybutorzy, z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych i hurtowni spożywczych i wielobranżowych, by w dogodnej atmosferze, nawiązywać i rozwijać kontakty handlowe. W ramach programu matchmakingowego zorganizowane zostanie ponad 100 spotkań biznesowych z potencjalnymi nabywcami z krajów Europy wschodnich (np. z Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Białorusi, Ukrainy, Turcji).

Drugi i trzeci dzień targów to czas otwarty dla klientów indywidualnych – poza kontaktami biznesowymi ważne jest budowanie świadomości produktu u klienta końcowego. Na BIOEXPO Warsaw zapoznasz się z ofertą ponad 300 firm, masz możliwość smakowania i testowania produktów (specjalne strefy Taste&Try), spotkać się z ekspertami w branży, zrobić wyjątkowe zakupy i otrzymać darmowe próbki. Dodatkowo przez cały weekend trwały będą warsztaty kulinarne i edukacyjne dla dzieci oraz live cooking show z udziałem Gwiazd sztuki kulinarnej.

Targi Żywności i Produktów Ekologicznych będą podzielone na strefy tematyczne: food & drink, beauty & cleaning, ekotech, biolife, bioagro, startup, supporting bodies, strefy specjalne. Gwarantujemy, że każdy odwiedzający znajdzie dla siebie coś interesującego!

Informacje i bilety na targi czekają na: www.bioexpo.pl