Od 1 do 3 grudnia Ptak Warsaw Expo zagości wystawców najróżniejszych gałęzi rynku z Państwa Środka. China Homelife to największe targi producentów z Chin w Europie Środkowo-Wschodniej.

Chiny, przodownik azjatyckich tygrysów to druga największa gospodarka świata, lider środków produkcji i eksportu – to niesamowite możliwości dla zarówno lokalnych jak i zagranicznych przedsiębiorców.

Jeżeli chcesz nawiązać interkontynentalną współpracę, to odpowiednia platforma dla Ciebie. China Homelife i China Machinex to największe targi chińskich producentów w Europie. Organizatorem wydarzenia jest firma Meorient, od wielu lat zajmująca się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie. Swoje produkty i usługi takie jak elektronika, materiały budowlane, meble i wyposażenie domu, oświetlenie, żywność czy odzież i tekstylia zaprezentuje ponad 1600 wystawców.

Łącznie z China Homelife odbędą się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy.
Wystawcy China Machinex zaoferują swe najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia oraz tekstylia.

China Homelife to targi bez barier językowych. Odwiedzający znajdą tutaj system tłumaczeń na żywo, działający w ponad stu językach. Na miejscu znajdziemy również profesjonalnych tłumaczy.

Wydarzenie okraszone będzie również w panele i seminaria:

  • „ABC importu i eksportu do Chin”
  • „Wyzwania związane z logistyką”
  • „Jak bezpiecznie importować z Chin: weryfikacja, negocjacje i ryzyko kursowe.”

Więcej informacji na stronie:
https://expohomelife.com/program-seminariow-i-paneli/

Poza kwestiami czysto biznesowymi, odwiedzający będzie miał również okazje do wzięcia udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych.

Szukasz partnera do wspólnych interesów? Chcesz wejść we współprace z najdynamiczniej rozwijającą się gospodarką świata? Zapraszamy do wzięcia udziału w jedynym wydarzeniu na taką skalę w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zarejestruj się już teraz!:
https://expohomelife.com/en/registration/