MT TSL dla transportu, spedycji i logistyki

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki – MT TSL w Ptak Warsaw Expo mają nową datę 9-11 września 2020.

Wydarzenie pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych oraz Inspekcji Transportu Drogowego, skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i spedycją- jednym słowem dla całego sektora rynku transportowego: lądowego, kolejowego, wodnego i lotniczego.
Nasi wystawcy przedstawią szczegółowe rozwiązania w zakresie produktów, usług, nowości rynkowych i technologii wspierającej przemysł transportowy.

W trakcie targów MT TSL pojawi się absolutna nowość -premiera salonu logistyki magazynowej i wyposażenia hurtowni – Salon Warehouse. Jest to najobszerniejszy tematycznie punkt programu targów, to właśnie tutaj skupi się międzynarodowe środowisko profesjonalistów związanych z branżą magazynową i rozwiązaniami dla hurtowni. Udział w Salonie Warehouse to idealna okazja do promocji całego szeregu produktów i usług licznemu gronu potencjalnych kontrahentów o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych.
Pomysł organizatora targów na prezentację bogatego zakresu tematycznego Salonu Warehouse jest przejrzysty. Powstanie jedenaście stref, dzięki czemu dotarcie do interesującego nas obszaru będzie niezwykle intuicyjne: strefa powierzchni magazynowych, systemów składowania i magazynowania, strefa z ofertą oświetlenia, dalej usługi outsourcingowe, pomocnicze urządzenia magazynowe, oprogramowanie i systemy IT, materiały służące do budowy magazynów, strefa recyclingu, dropshippingu, środków transportu oraz rozbudowana strefa inwestora.

W trakcie MT TSL -Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki odbędzie się równoległe wydarzenie, targi Warsaw Bus, czyli Międzynarodowe Targi Transportu Publicznego.
Jedna rejestracja upoważnia do wejścia na obie imprezy.

Jeśli posiadają Państwo produkty bądź usługi związane z rynkiem transportu, spedycji lub logistyki, to zapraszamy do współpracy i wykorzystania targów jako wyjątkowej przestrzeni do prezentacji działalności firmy i płaszczyzny do nawiązania relacji biznesowych.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
WIOLETTA KOZŁOWSKA
Project Manager
E-mail: w.kozlowska@warsawexpo.eu
Dowiedz się więcej: https://mttsl.pl/