Mont Everest, Col de Turini i Pacyfik w jednym miejscu

4. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show 2019, która odbędzie się w Ptak Warsaw Expo, w dniach 18-20 października 2019 roku będzie jeszcze większa i ciekawsza od poprzedniej!

Tekst przygotował Maciej Topolski.

Najważniejsze i największe firmy z branży, kilkudziesięciu najbardziej znanych polskich podróżników, szkolenia, panele dyskusyjne, degustacje, prezentacje krajów i regionów z całego świata, konkursy, plebiscyty i jak co roku kilkuset wystawców i dziesiątki tysięcy odwiedzających – takie są założenia tegorocznej edycji World Travel Show. Oczywiście towarzyszył im będzie Salon Camper&Caravan i Warszawski Salon Jachtowy.

– Tu można było spotkać wielu fantastycznych ludzi, którzy inspirują, do tego by otworzyć się na podróżowanie – podkreślał Tomasz Bargiel, oczarowany atmosferą World Travel Show.

Poprzednia edycja zgromadziła 66 605 odwiedzających, co potwierdzone zostało przez międzynarodowy zespół audytorów UFI, audytujących imprezę. Wśród odwiedzających byli amatorzy podróży, a także członkowie korpusu dyplomatycznego, przedstawiciele samorządów terytorialnych i przedstawiciele branży. Udział w targach wzięło 724 wystawców z całego świata, a wystawa zajęła 5 hal o łącznej powierzchni 120 000 metrów kwadratowych. Krajem partnerskim 3 edycji World Travel Show były Stany Zjednoczone Ameryki, reprezentowane osobiście przez panią ambasador USA Georgette Mosbacher.

– Większość wystawców 3 edycji potwierdziła swój udział w kolejnej, co daje nam możliwość rozszerzenia oferty targowej, a także – zwiększenia liczby wystawców oraz zwiedzających – mówi Renata Nowel, dyrektor World Travel Show. – Wydarzenie umożliwia nawiązanie nowych relacji biznesowych, pozyskanie nowych klientów oraz rynków. Cieszymy się bardzo, że wielu wystawców pierwsze transakcje przeprowadza już podczas trwania targów.

Z 200 camperów i przyczep prezentowanych na targach nabywców znalazło ponad 100. Wystawcy Warszawskiego Salonu Jachtowego też odnotowali rekordową liczbę nabywców na prezentowane jednostki – piątek określili mianem „najbardziej udanego dnia branżowego na targach jachtów w historii Polski”.
Podczas wykładów i prezentacji, które zamieniały się w wymianę opinii i porad, na targach zaprezentowali się m.in. Martyna Wojciechowska, Beata Pawlikowska, czy słynna Śnieżna Pantera, czyli Andrzej Bargiel.

Bardzo dużym uznaniem wystawców cieszyły się spotkania w strefie Hosted Buyer. Podczas targów odbyło się w sumie 138 spotkań B2B.

– Oferta w tym roku będzie jeszcze szersza i ciekawsza. Wśród nowości zaprezentujemy m.in. strefę turystyki alternatywnej, skierowaną do organizatorów i miłośników egzotycznych wypraw w miejsca, których nie można zobaczyć podczas standardowej wycieczki. Zadbamy też o bardzo atrakcyjny kraj partnerski targów – podkreśla R.Nowel.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-02-18T09:01:19+00:00 14.01.2019|