MISTRZOSTWA POLSKI W LUTOWANIU w trakcie WARSAW INDUSTRY WEEK

WARSAW INDUSTRY WEEK, 3-5 listopada 2020
Po raz kolejny w trakcie WARSAW INDUSTRY WEEK – MISTRZOSTWA POLSKI W LUTOWANIU Renex Soldering Championship! Organizatorem mistrzostw jest firma Renex Group.
Wydarzenie uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie branży, a w szczególności polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych oraz wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej. Tym bardziej cieszymy się, że ponownie zagości w trakcie najszybciej rozwijających się targów przemysłowych w Polsce.

Zawodnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach:
Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu – gdzie uczestnikami będą uczniowie i studenci szkół technicznych;
Mistrz Polski w Lutowaniu, – gdzie rywalizować będą przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego.

Organizator Mistrzostw Polski w Lutowaniu, firma RENEX Group to jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej.
Renex Group jest także fundatorem nagród rzeczowych oraz pieniężnych dla zwycięzców Mistrzostw oraz sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy i Świata w Lutowaniu.
Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w trakcie Warsaw Industry Week, będą mogli liczyć na dodatkowe przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata.
Do zobaczenia na: https://industryweek.pl/