Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju objęło honorowy patronat nad Electronics Show 2019

Międzynarodowe Targi Electronics Show 2019 z honorowym patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. – To nie tylko ważna informacja dla nas, organizatorów, ale także dla naszych wystawców – zaznacza Antoni Ptak Jr., Dyrektor Targów.

Dzięki współpracy z ministerstwem będzie można skuteczniej wypromować nowe technologie, które wystawcy zaprezentują w tym roku na targach – podkreślają organizatorzy Electronics Show 2019. Twórcom wydarzenia zależy, aby producenci mogli pokazać się wśród najbardziej innowacyjnych marek. – Nie zabraknie najnowszych trendów w rozwoju technologii, spotkań i prelekcji w strefie konferencyjnej – wyjaśniają organizatorzy. – Prawdziwą gratką będzie show na scenie głównej, to jednak na razie niespodzianka – dodają.

Patronat nad wydarzeniem objął Jerzy Kwieciński, Minister Inwestycji i Rozwoju. Resort powstał w styczniu 2018 r. w wyniku przekształcenia Ministerstwa Rozwoju, aby współpracować nad polityką rozwoju kraju, małych i średnich przedsiębiorstw, a także dbać o rozwój współpracy międzynarodowej.

Nowe technologie coraz szybciej wkraczają też do sfery biznesu. Dzięki VR/AR można pracować szybciej i wydajniej. Eksperci szacują, że w perspektywie najbliższych kilku lat szykuje się wiele zmian w motoryzacji, inżynierii i architekturze. Za dwa lata już blisko co ósmy mieszkaniec świata będzie miał regularny dostęp do aplikacji, treści i danych, które udostępniają platformy VR/AR.

Do akcji wkraczają też roboty, drony i drukarki 3D – internet rzeczy staje się więc rzeczywistością – i to wcale nie wirtualną, którą znamy z filmów sci-fi. Strefy pełne innowacji czekają na tych, którzy odwiedzą Ptak Warsaw Expo już w dniach 11-12 maja. Organizatorzy Electronics Show 2019 zapowiadają wiele premier i nowości. Pojazdy przyszłości, inteligentny dom, elektryczne jednoślady, a może nowoczesne kino domowe – to ledwie część atrakcji, które zagoszczą w strefach Home & Hobby, Audio&Video&Foto, E-mobility i New Technologies. Bilety na największe targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Polsce już są dostępne na www.electronics-show.com.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-18T16:36:46+00:00 18.04.2019|