Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk z wizytą na MT TSL 2019

W Ptak Warsaw Expo w dniach 13-15 marca 2019 roku odbywają się po raz trzeci Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki. Patronem tego najważniejszego wydarzenia w branży jest Ministerstwo Infrastruktury.

Dziesiątki wystawców, ważne konferencje i debaty tematyczne, długie rozmowy i negocjacje – Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki oraz towarzyszące im targi Warsaw Bus Expo 2019 są najważniejszymi w roku wydarzeniami branżowymi. Tu nie tylko rozmawia się o kontraktach na przyszłe lata – spotkaniom stricte biznesowym towarzyszą rozmowy na temat przyszłości branży. Polska jest liderem pośród europejskich krajów w dziedzinie transportu. Nasze firmy przewiozły ponad 2 miliardy ton towarów. Branża staje przed ogromnymi wyzwaniami: to elektromobilność, nowe regulacje w prawie europejskim, czy wyzwania związane z wprowadzaniem programu powrotu transportu publicznego do każdej gminy.

Patronat nad Międzynarodowymi Targami Transportu, Spedycji i Logistyki objęło Ministerstwo Infrastruktury. Podczas MT TSL minister Andrzej Adamczyk zaznajomił się nie tylko z ofertą branży. Była też okazja do rozmów na temat nurtujących środowisko zagadnień i zwiedził ekspozycję.

Więcej informacji na temat Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki znajdziecie na stronie: MT TSL

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-03-20T11:48:46+00:00 18.03.2019|