Gwiazda serialu „The 100” zagości na Warsaw Comic Con!

Marie Avgeropoulos, znana z roli Octavii Blake, zagości na piątej odsłonie Warsaw Comic Con! Gwiazda serialu „The 100” weźmie udział w panelach z fanami.

Nie straszne jej wyczyny kaskaderskie, błoto i wiatr w oczy. O tym, że aktorka może pochwalić się świetną kondycją, udowodniła w serialu „The 100”, w którym wcieliła się w rolę Olivii Blake. To nie pierwszy raz, gdy doskonała forma pomogła jej w zagraniu roli. Zanim padł pierwszy klap na planie filmu „Tracers”, długie godziny spędzała na siłowni, gdzie ćwiczyła przysiady, skoki i doskonaliła mięśnie niższej partii ciała.

Już od dziecka lubiła biwakować, polować i łowić ryby. Każdą wolną chwilę spędzała na świeżym powietrzu. Gdy miała 16 lat, zaczęła grać na perkusji. Kariery jednak nie zrobiła, ponieważ okazało się, że zawsze marzyła o tym, aby być dziennikarką. Przez dwa lata studiowała w Kanadzie. Później przeprowadziła się na chwilę do Europy, by po kilku miesiącach wrócić do swojego rodzinnego kraju i zamieszkać w Vancouver.

Kup bilet

 

 

 

Niedługo potem dostała zaproszenie na casting do zespołu, który potrzebował natychmiast znaleźć perkusistę. Zauważył ją agent z wytwórni filmowej. Jej role w kilku krajowych reklamach zwróciły uwagę Chrisa Columbusa, amerykańskiego filmowca, który zaproponował jej rolę w swojej debiutanckiej produkcji, „I Love You Beth Cooper”. Z każdym miesiącem aktorka dostawała coraz więcej propozycji ról w filmach i programach telewizyjnych.

„Gdybym miała opisać Octavię, najbardziej by była podobna do motyla” – mówi Marie Avgeropoulos w wywiadzie dla portalu showbizjunkies.com. – „Zaczyna w obrzydliwym kokonie, a potem leci, choć nie zawsze trafia do najlepszych miejsc” – dodaje.

Kochanka Lincolna, która musi walczyć o przetrwanie. Na Octavię Blake czekało wiele wyzwań – w pierwszym sezonie musiała dostać się do Mount Weather i uratować przyjaciół. Musiała zatrzymać A.L.I.E. i stanąć przed koniecznością trzymania 1200 osób razem w jednym bunkrze. Bohaterka, w której rolę wcieliła się Marie Avgeropoulos, dość szybko przyjęła kulturę naziemną. Nigdy nie czuła się częścią Niebiańskich Ludzi. Była pierwszą osobą, która nauczyła się mówić Trigedasleng, językiem Grounderów.

Marie Avgeropoulos spotkamy podczas największego festiwalu popkultury, który już pod koniec maja w Ptak Warsaw Expo. Wśród gwiazd tegorocznej edycji są m.in.: Ian Somerhalder, Paul Wesley, Andrew Scott, Holland Roden, Tom Wlaschina i wielu innych. Nie zabraknie też strefy cosplay, spotkań autorskich i wystawy Star Wars.Ze szczegółowym programem imprezy możecie się zapoznać na www.warsawcomicon.pl.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-03T08:58:52+00:00 03.04.2019|