MARBLE WARSAW FAIR w NOWEJ DACIE 3-5 września 2020

MARBLE WARSAW FAIR w NOWEJ DACIE 3-5 września 2020!
Premiera największych targów branży kamieniarskiej przełożona na wrzesień.
Wyjątkowa formuła wydarzenia o charakterze międzynarodowym, prezentacja nowości rynkowych, najnowszych technologii i gotowych produktów z kamienia, a wszystko to pod dachem Ptak Warsaw Expo, największego ośrodka wystawienniczo-kongresowego w Polsce i w tej części Europy.
Marble Warsaw Fair powstało z potrzeby branży kamieniarskiej, to właśnie profesjonaliści z nią związani sygnalizowali konieczność zbudowania nowej imprezy targowej ukierunkowanej na wykorzystanie kamienia naturalnego w budownictwie i designie. Cały rynek środkowoeuropejski jest bardzo chłonny na nowe inwestycje budowlane, a to bardzo jasno pokazuje jak wielkie jest zapotrzebowanie na kamień naturalny. Ptak Warsaw Expo jest oknem na Środkowo-Wschodnią Europę i posiada niezaprzeczalny potencjał, aby stworzyć format wydarzenia, które na stałe zagości w kalendarzach odwiedzających i wystawców z całego świata.
Partnerem Marble Warsaw Fair jest IZFAS, organizator czwartych największych targów kamienia na świecie. Nie zapominajmy, że Turcja jest jednym z największych producentów bloków kamiennych na świecie. Dzięki współpracy na targach nie zabraknie kluczowych przedstawicieli z Turcji, Egiptu, Portugalii i Brazylii. Ranga wydarzenia zdecydowanie wzrośnie, szczególnie dla odbiorców kamienia w naszej części Europy. Dużą wartością imprezy jest szeroki zakres branżowy obejmujący kamień naturalny oraz design, narzędzia do obróbki kamienia, maszyny do wydobywania i obróbki, pełen asortyment chemii kamieniarskiej oraz strefę transportową. Podczas trzech dni targów profesjonaliści z branży kamieniarskiej opowiedzą o zastosowaniu kamienia w budownictwie, dekoratorstwie, aktualnych osiągnięciach i trendach w dziedzinie designu. Zaplanowana jest również strefa dynamicznych prezentacji, gdzie będzie można zobaczyć maszyny w ruchu z użyciem narzędzi i akcesoriów do obróbki surowca.
Zapraszamy do rejestracji w roli wystawcy lub odwiedzającego https://marblewarsaw.com/