Magdalena Pieczonka na Międzynarodowych Targach Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days

Magdalena Pieczonka ambasadorka Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days – makijażystka oraz autorka kolekcji rzęs i pędzli do makijażu.

Na co dzień współpracuje z największymi i najbardziej znanymi programami telewizyjnymi takimi jak “Taniec z Gwiazdami”, “Sablewskiej sposób na modę” czy “Twoja twarz brzmi znajomo”. Na stałe współpracuje również z gwiazdami tworząc makijaże na czerwony dywan.
W „Dzień dobry TVN” oraz „Pytanie na śniadanie” jako gość zdradza widzom tajniki makijażu. Ponadto prowadzi swój autorski kanał na YouTube, w którym uczy krok po kroku jak wykonać makijaż.

Podczas wywiadu dla Wirtualnej Polski ogłosiła również, że podczas Warsaw Beauty Days będzie miała miejsce premiera jej książki dotycząca tajników makijażu wykonanym na gwiazdach.

Już w dniach 20-22 września 2019 r. w Ptak Warsaw Expo podczas Targów  Beauty Days nadarzy się niepowtarzalna okazja do spotkania ze specjalistką w swojej branży, zaczerpnięcia wiedzy z pierwszej ręki oraz udziału w pokazach makijażu.

Kup bilet już dziś: https://www.biletynatargi.com/pl/115-beauty-days.