Magazif – patron medialny Warsaw Gift&Deco

Magazif pisze o wyjątkowych wnętrzach domowych i użytkowych, pięknych i ekskluzywnych meblach, akcesoriach i dekoracjach do wnętrz oraz o nietuzinkowych projektantach.

Publikujemy informacje o tym, co nowego i wartego uwagi we wnętrzarskim świecie kładąc nacisk na jakość naszych treści oraz poruszanych tematów. Przeczytasz newsy, rozmowy z ekspertami, artykuły poradnikowe i felietony. Pisząc o wyjątkowych produktach i rozwiązaniach do wnętrz, skupiają się nie tylko na ich walorach estetycznych, ale również na ich zaletach użytkowych i funkcjonalnych. Redakcja pokazuje „to coś”, które ma każde wyjątkowe wnętrze, oryginalny produkt i genialny projektant.

Stronę główną portalu MAGAZIF zawsze otwiera duży, kolorowy nagłówek. Warto przyjrzeć mu się uważniej, bo nie tylko wygląda – także anonsuje tematy przewodnie i zmienia się w ich rytmie. W niektórych tygodniach na MAGAZIF jest więcej informacji na temat zieleni w architekturze wnętrz, w kolejnych zieleń zostaje wyparta przez beton lub drewno, kamień, papier czy tkaniny – są to motywy, które narzucają redakcji porządek tematyczny, a czytelnikowi ułatwiają nawigowanie w internetowej dżungli.
Patronujemy wydarzeniom wnętrzarskim

MAGAZIF patronuje wszystkim istotnym wydarzeniom branżowym. Publikujemy zapowiedzi i relacje z targów, festiwali, konferencji i dni otwartych zarówno polskich, jak i zagranicznych. Spotkasz nas m.in. na Warsaw Home, Gdynia Design Days, 4 Design Days, ŁDF, Salone del Mobile Milano, MAISON&OBJET i wielu innych. Sprawdź nasz kalendarz wydarzeń.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-03-19T12:21:28+00:00 22.02.2019|