Spotkaj się z Macademian Girl na Warsaw Gift & Deco Show!

Macademian Girl została Ambasadorką Strefy Celebriation by Och Bazar podczas Warsaw Gift & Deco Show. Fani spotkają się z słynną blogerką już 25 maja.

Przekonuje, że dobry styl zaczyna się od porządku w szafie i zadbanych ubrań, a niepotrzebne dodatki popsują każdą stylizację. Macademian Girl szybko wypunktuje najgorsze nawyki w modzie, a do tego podpowie, jak dobrze wyglądać bez makijażu i wyszczuplić swoją sylwetkę. Jedno jest pewne – Tamara Gonzalez Perea przez ostatnie 8 lat zrobiła niesamowitą karierę.

Kup bilet

 

 

Po studiach na poznańskiej ASP pracowała jako stylistka oprawek w salonie optycznym. Szybko zdała sobie sprawę, że lubi pisać o modzie. Już po roku jej blog zyskał wyróżnienie w plebiscycie magazynu „Press” – w 2012 r. okrzyknięto go mianem najlepszego bloga o modzie. Od tego czasu pisze do magazynów „Glamour” i „Grazia”, a wiosną 2016 r. wzięła udział w pierwszej edycji programu TVN „Agent Gwiazdy”. W finale zdobyła drugie miejsce. Rok później spróbowała swoich sił jako prowadząca program „Supermodelka Plus Size”, a od kilku miesięcy jest jedną z prowadzących „Pytanie na śniadanie” w TVP2.

W ostatnich tygodniach stylistyka spróbowała sił na tanecznym parkiecie – wraz z Rafałem Maserakiem występuje w „Tańcu z Gwiazdami”. Niemal od razu stała się ulubienicą jurorów – w 5. odcinku od każdego dostała 10 punktów. Widzowie również docenili taneczne umiejętności celebrytki.

Uczestnicy międzynarodowych targów Warsaw Gift & Deco Show spotkają się z Macademian Girl w Strefie Celebration by Och Bazar. Będzie okazja zrobić sobie selfie, wziąć autograf czy po prostu porozmawiać. Bilety już są dostępne na stronie Warsaw Gift&Deco

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-04T10:04:01+00:00 02.04.2019|