Lubritech – nowy wystawca MT TSL

Na Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki swoją ofertę przedstawi firma Lubritech. Od ponad 25 lat zajmuje się regeneracją oraz sprzedażą części do wózków widłowych i maszyn przemysłowych, a także ich serwisowaniem. Na zamówienie klientów produkują również osprzęt specjalistyczny oraz widły, na które dają deklarację zgodności. Jako nieliczni na rynku posiadają uprawnienia spawalnicze, nadane rzez Urząd Dozoru Technicznego, dzięki którym w pełni profesjonalnie naprawiają, a także modyfikują wózki widłowe, suwnice, urządzenia załadowcze, wyładowcze oraz podające ładunki w ciągach technologicznych.

Lubritech dysponuje kwalifikowanymi technologiami spawania, także stali wysokowytrzymałych, oraz uprawnionym personelem wykonującym prace spawalnicze, nadzorującym i kontrolującym prace.

Wykonują naprawy uszkodzeń i pęknięć eksploatacyjnych oraz w miarę konieczności modernizacje stosując wzmocnienia i nakładki w uzgodnieniu z producentem urządzeń i na bazie własnego doświadczenia. Działania poprzedzone są uzgadnianiem technologii naprawy bądź modernizacji z UDT. Zapewniają także kompleksową usługę, obejmującą dokładną identyfikację uszkodzeń a także wykonują stosowne badania i dokumentację podwykonawczą z odbiorem UDT włącznie.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-02-01T10:56:18+00:00 30.01.2019|