Lidl Polska partnerem głównym targów BIOEXPO Warsaw 2020!

Miło nam poinformować, że Lidl Polska został partnerem głównym Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw 2020. Targi odbędą się w terminie 8-10 października 2020 roku w Centrum Targowo – Kongresowym PTAK Warsaw Expo i skupią najważniejszych przedstawicieli rynku BIO.

Lidl Polska to ponad 700 sklepów stacjonarnych na terenie Polski oraz ponad 20 tysięcy osób zatrudnionych w sieci. W Lidl Polska klienci znajdą wysokiej jakości artykuły spożywcze i przemysłowe w niskich, atrakcyjnych cenach, wytworzone w sposób zrównoważony. Sieć od lat rozwija ofertę produktów BIO. Obecnie na półkach sklepowych Lidla znajdziemy wiele artykułów z oznaczeniem Bio Organic – m.in. makarony, nabiał, alternatywy dla nabiału, miody, dżemy, jaja, kawę czy herbatę. Z kolei na Ryneczku Lidla dostępnych jest wiele BIO owoców i warzyw znakowanych przy pomocy natural brandingu, czyli z wykorzystaniem naturalnego światła – informację o tym, że są to produkty BIO klienci mogą znaleźć bezpośrednio na skórce. Lidl Polska promuje ekologiczny styl życia wśród swoich klientów i aktywnie zachęca do zdrowej i naturalnej diety opartej na mądrych wyborach.

Do  produkcji żywności ekologicznej stosuje się surowce uprawiane bez nawozów sztucznych, chemicznych oprysków, stymulatorów wzrostu, czy modyfikacji genetycznej. Produkty z certyfikowanych upraw są gwarancją nie tylko zdrowia, ale również smaku, który zdecydowanie wygrywa z żywnością konwencjonalną. Świadomość konsumentów w tej kwestii rośnie, co w konsekwencji sprawia, iż koszyk zakupowy Polaków napełnia się produktami bio. Produkty oznakowane zielonym liściem i posiadające certyfikaty jakości organicznej dają każdemu konsumentowi poczucie bezpieczeństwa oraz zapewnienia zdrowia dla całej rodziny.

Do zobaczenia w trakcie BIOEXPO Warsaw 2020.
https://bioexpo.pl/