Krzysztof Hołowczyc na Warsaw Motor Show!

Krzysztof Hołowczyc to jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych, mający w swoim dorobku zarówno wielokrotne tytuły Mistrza Polski, Mistrza Europy, jak i udane starty w eliminacjach Mistrzostw Świata (WRC) i w legendarnym rajdzie Dakar. Sukcesy sportowe w połączeniu z wyjątkową osobowością zaowocowały ogromną popularnością jego osoby oraz przyczyniły się do prawdziwego rozkwitu rajdów samochodowych w Polsce.

Już 25-27 października będziecie mogli spotkać go w Ptak Warsaw Expo podczas Warsaw Motor Show 2019!

Warsaw Motor Show 2019 to już piąta edycja największych targów samochodowych w Polsce i jedne z największych w Europie. Na powierzchni ponad 100 000m2 pawilonów wystawienniczych Ptak Warsaw Expo znajdą Państwo zarówno atrakcje dla fanatyków czterech kółek, jaki i strefy biznesowe oraz konferencyjne.

Warsaw Motor Show to miejsce w którym spotkasz takie gwiazdy jak Ben Collins, Karolina Pilarczyk, Krzysztof Hołowczyc czy Gosia Rdest, zaczerpniesz wiedzę o najnowszych premierach samochodowych oraz zdobędziesz informacje o nowinkach technicznych ze świata motoryzacji.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Kup bilet już dziś: https://warsawmotorshow.com/bilety/.