Królowa polskiego driftu na Warsaw Motor Show 2019

Karolina Pilarczyk, pierwsza w Polsce kobieta, która jest profesjonalnym kierowcą driftingowym, dołącza do Bena Collinsa i zostaje Gwiazdą tegorocznej edycji Warsaw Motor Show!

Karolina posiada licencję wyścigową oraz profesjonalne licencje driftingowe organizacji polskich i zagranicznych, dzięki czemu bierze udział nie tylko w Driftingowych Mistrzostwach Polski i europejskich zawodach Drift Kings/Queen of Europe, ale także w zawodach na całym świecie. Swój spektakularny sukces zawdzięcza wyłącznie ciężkiej pracy, wytrwałości, cierpliwości, ambicji i niezwykle silnej samomotywacji. Jest Podwójną Mistrzynią Europy w lidze kobiet i jedną z najbardziej liczących się zawodniczek w Europie. W swojej motoryzacyjnej stajni posiada obecnie 3 auta driftingowe, w tym jeden z najpotężniejszych samochodów wyścigowych: Predator YT615K (na bazie Nissana 200sx, silnik LS3 6.2 V8 z kompresorem 750KM). Wraz z Mariuszem Dziurleja, team managerem i konstruktorem jej aut, stoi na czele jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów driftingowych w całej Europie.
Od tego roku, jako jedyna kobieta z Europy startuje w prestiżowej formule amerykańskiego driftu FORMULA PRO2 . Zagrała w filmie „Diablo. Wyścig o wszystko” w którym można podziwiać jej umiejętności jazdy.

Podczas Warsaw Motor Show, opowie o swojej drodze do sukcesu i spotka się z fanami. 25 – 27 października 2019 Ptak Warsaw Expo zamieni się w miejsce, w którym musi znaleźć się każdy miłośnik czterech kółek. Wszystkie informacje na temat targów znajdziecie www.warsawmotorshow.com, bilety czekają na: www.biletynatargi.com.