Umowa o strategicznej współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą

6 listopada, w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, podczas ceremonii otwarcia 3. edycji Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week, podpisane zostało strategiczne porozumienie o współpracy pomiędzy Krajową Izbą Gospodarczą – najważniejszą niezależną organizacją samorządu gospodarczego w Polsce, współpracującą z większością narodowych izby gospodarczych na całym świecie, a Ptak Warsaw Expo – największym centrum targowym w Europie Środkowo-wschodniej, organizatorem ponad 20 dużych, międzynarodowych imprez targowych rocznie. Swoje podpisy pod umową złożyli: dr Andrzej Arendarski – Prezes Krajowej Izby Gospodarczej oraz Antoni Ptak – właściciel Holdingu Ptak.

„To centrum staje się powoli miejscem spotkań ludzi, którzy w polskiej gospodarce myślą bez barier. To miejsce spotkań nauki i biznesu. Spotkań międzynarodowych. Liczę, że wspólnie będziemy wnosić wkład do polskiej gospodarki” – powiedział prezes Andrzej Arendarski.

Do umowy w swoim przemówieniu nawiązał także poseł Jerzy Meysztowicz – przewodniczący Sejmowej Komisji Gospodarki i Rozwoju: „To porozumienie dobitnie świadczy, że to nie jest centrum wystawiennicze, ale instytucja, która dokłada się do tego, że gospodarka się rozwija. Chciałem serdecznie pogratulować. Mam nadzieję, że tak współpraca będzie owocować”.

Uroczyście podpisana umowa jest pokłosiem wcześniejszej udanej współpracy pomiędzy Krajową Izbą Gospodarczą, a Ptak Warsaw Expo oraz zapowiedzią kolejnych wspólnych działań na rzecz promocji polskich przedsiębiorców w kraju i zagranicą oraz budowy międzynarodowych relacji biznesowych pomiędzy wystawcami targów organizowanych przez Ptak Warsaw Expo, a partnerami Krajowej Izby Gospodarczej na całym świecie.

2019-01-25T13:14:43+00:00 06.11.2018|