Szanowni Państwo,
Drodzy Wystawcy i Odwiedzający,

Z uwagi na znaczący wzrost zachorowań na koronawirusa obowiązują nowe obostrzenia nie tylko dla mieszkańców żółtych i czerwonych stref, ale również dla wielu branż prowadzących swoją działalność w oznaczonych powiatach i miastach. Zmiany weszły w życie w sobotę, 17 października 2020. Rozporządzenie w tej sprawie podpisał premier Mateusz Morawiecki.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/regionalne-obostrzenia-dla-wybranych-powiatow

Dla PTAK Warsaw Expo oznacza to ponowny lockdown odnoszący się do wydarzeń targowych organizowanych tradycyjnie w stacjonarnej formule.

W związku z powyższym pomimo trwających przygotowań do zaplanowanych na ten rok imprez oraz ogromnych nakładów finansowych zarówno po stronie PWE, jak również wystawców, zarząd PTAK Warsaw Expo zmuszony został do przeniesienia następujących wydarzeń: Warszawski Salon Jachtowy, Camper&Caravan Show oraz Warsaw Industry Week. Po konsultacjach z przedstawicielami firm wystawienniczych zaproponowane zostaną alternatywne terminy.

Warszawski Salon Jachtowy: https://warszawskisalonjachtowy.pl/

Camper&Caravan Show: https://campercaravanshow.com/

Warsaw Industry Week: https://industryweek.pl/

Pomimo trwającej pandemii PTAK Warsaw Expo udało się bezpiecznie przeprowadzić trzy znaczące wydarzenia targowe. W sierpniu br odbyła się specjalna, plenerowa edycja Warsaw Oldtimer Show. W dniach 1-3 października gościliśmy branżę stomatologiczną podczas Warsaw Dental Medica Show – jedynego stacjonarnego wydarzenia w tym roku, przeznaczonego dla wszystkich sektorów stomatologii. W październiku odbyły się również BIOEXPO Warsaw – targi branży bio, które zgromadziły rekordową liczbę wystawców. Wszystkie wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, zarówno profesjonalistów, związanych zawodowo z tematyką targów, jak również fascynatów. Cieszymy się, że pomimo trudnej sytuacji udało nam się, choć w tym niewielkim zakresie pomóc w aktywizacji sprzedaży setkom firm biorących udział w organizowanych przez nas imprezach targowych.