Kompleksowy przegląd rynku jachtowego

Branża jachtowa i sportów wodnych ponownie spotka się w Ptak Warsaw Expo. Kolejna edycja Warszawskiego Salonu Jachtowego będzie miała miejsce w dniach 5-7 listopada 2021.

Międzynarodowe Targi Jachtów i Sportów Wodnych w Ptak Warsaw Expo to wydarzenie, w trakcie którego profesjonaliści z branży mają okazję dokonać gruntownego przeglądu, nieustannie rozwijającego się rynku jachtowego. Podczas targów będą miały miejsce, między innymi: liczne premiery łodzi motorowych i żaglowych oraz cenne warsztaty i szkolenia.

Warszawski Salon Jachtowy to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z szeroką gamą producentów i dystrybutorów jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Podczas targów swoją ofertę przedstawią również firmy świadczące usługi w zakresie czarteru jachtów i łodzi oraz dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu.

Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej nieograniczone możliwości ekspozycji swojej oferty wystawcom. Nie bez znaczenia jest także dogodna lokalizacja Centrum Targowo-Kongresowego, która pozwala na bezproblemowe dotarcie na wydarzenia potencjalnych kontrahentom. Poprzednią edycję Targów Jachtów i Sportów Wodnych odwiedziło prawie 80 000 gości z kraju i zagranicy, pragnących poznać najnowsze trendy branżowe.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://warszawskisalonjachtowy.pl/

Porozmawiaj o biznesie

Dzień Branżowy w Ptak Warsaw Expo to unikalna przestrzeń pozbawiona targowego zgiełku, która sprzyja bliskiej współpracy między producentami a dostawcami. Celem dnia biznesowo-kontraktacyjnego jest intensyfikacja działań sprzedażowych, spotkania B2B na stoiskach wystawców oraz konferencja branżowa na temat polskiego rynku jachtowego. Jest to idealny moment na rzeczową rozmowę z firmami współpracującymi. Uczestnictwo w Dniu Branżowym jest możliwe tylko dla właścicieli i przedstawicieli firm, szefów działów zakupów oraz handlowców i dystrybutorów.

Podczas Warszawskiego Salonu Jachtowego 2021 każdy wystawca oraz kupiec będzie mógł nieodpłatnie skorzystać z możliwości indywidualnych, dedykowanych spotkań z potencjalnymi partnerami z zagranicy. Dzięki tym działaniom każdy będzie w stanie osiągnąć pożądane cele biznesowe.

Więcej informacji odnośnie Dnia Branżowego: https://warszawskisalonjachtowy.pl/dzien-branzowy/