Katarzyna Bosacka i Grzegorz Łapanowski ambasadorami BIOEXPO WARSAW

BIOEXPO Warsaw to nowe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane branży ekologicznej. W czasie targów spotkają się czołowi wytwórcy, dystrybutorzy, kupcy i właściciele sklepów specjalistycznych, hurtowni spożywczych i wielobranżowych. BioExpo Warsaw to przyjemna i świeża atmosfera do podjęcia branżowych konwersacji, zaczerpnięcia wiedzy od specjalistów i zawiązania nowych relacji biznesowych.

Ambasadorami wydarzenia zostali Katarzyna Bosacka oraz Grzegorz Łapanowski:

Katarzyna Bosacka to polska dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny i wychowania dzieci. Specjalistka od zakupów i mądrego jedzenia. Telewizję zna z każdej strony – od siedmiu lat współtworzy i prowadzi w TVN Style kultowy już dzisiaj program “Wiem, co jem” oraz “Wiem, co kupuję”. Jest niezwykle barwną osobowością o imponującej wiedzy. Interesująco, ale i nieszablonowo potrafi opowiedzieć o wielu aspektach kuchni – tej zdrowej i tej niezdrowej.

Grzegorz Łapanowski – kucharz, przedsiębiorca, dziennikarz kulinarny, prezes Fundacji Szkoła na Widelcu, właściciel Food Lab Studio, autor trzech książek kulinarnych, prowadzący i juror Top Chef Polska. Pracował dla takich telewizji jak Polsat, TVP, TVN i Kuchnia Plus. Obieżyświat, gurmandzista, ogrodnik amator. Z ogromną pasją i miłością propaguje ideę dobrej żywności oraz zdrowego, świeżego i sezonowego żywienia. Miłośnik podróży, jazdy na deskorolce i rowerze. Namiętnie kolekcjonuje i uprawia rośliny.

Zapraszamy do udziału w targach już 11-13 października do Ptak Warsaw Expo! 

 

Kup bilet już dziś: https://bioexpo.pl/kup-bilet/.