Już 7 października rusza największa impreza poświęcona miłośnikom kamperów i caravaningu. A wraz z nią moc niezwykłych atrakcji 

Ania i Krzysztof kupili swojego pierwszego w życiu kampera trzy lata temu. W zeszłym roku usłyszeli od znajomego od imprezie organizowanej przez Ptak Warsaw Expo. “Strasznie się na nią napaliliśmy” — mówi Ania. Jej mąż dodaje: “Szykujemy się do niej już od kilku miesięcy”. 

Rzeczywiście, Camper & Caravan Show to niezwykłe wydarzenie, oferujące swoim uczestnikom różnorodne możliwości. Po pierwsze: ci, którzy chcą zakupić kamper lub przyczepę, mogą porównać oferty kilku firm i dystrybutorów, zebranych w jednym czasie i miejscu. A to wielki komfort, ponieważ decyzja o tego typu inwestycji musi być poprzedzona dogłębnym rozeznaniem rynku.  

Po drugie: każdy, kto jest już szczęśliwym posiadaczem swojego domu na czterech kółkach, ale chciałby go doposażyć lub nieco zmienić, może podczas Camper & Caravan Show poznać nowe trendy i być na bieżąco z aktualnościami. Telewizory, kamery, nawigacje i meble – to tylko niektóre elementy wyposażenia, dostępne w ramach targów.  

Po trzecie jednak… “Te targi są wielką promocją bliskiego nam stylu życia” — zauważa Ania. I dodaje: “Będą tam ze swoimi kamperami nasi znajomi”. Uczestniczka Camper & Caravan Show mówi oczywiście o największym w Polsce Zlocie Caravaningowym, na który zarejestrowało się ponad 600 ekip! Jeśli dodamy do tego Camper Con, a więc festiwal reporterów i youtuberów związanych z kamperami, a także Festiwal Food Trucków, to otrzymujemy naprawdę wyjątkową mieszankę atrakcji.  

Wszystkich, którzy chcą odwiedzić Ptak Warsaw Expo w dniach 7-10 października, zapraszamy po więcej informacji na stronę: Targi caravaningowe – Camper Caravan Show 2021 Polska. Bądźcie z nami!