Nowa data wkrótce

Warsaw Toys & Kids Expo - Branżowe targi zabawek i akcesoriów dziecięcych

Targi Warsaw Toys & Kids Expo , to przede wszystkim, doskonała platforma spotkań i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży artykułów dziecięcych z całego świata. Jest to wydarzenie biznesowe, podczas którego krajowi oraz międzynarodowi dostawcy spotkają się z polskimi oraz zagranicznymi nabywcami. Udział w programie Hosted Buyers gwarantuje ekskluzywne spotkania ze starannie wybranymi kupcami.

Już na ten moment mamy zarejestrowanych 5 tysięcy profesjonalnych zwiedzających na rok, co pozwala nam przypuszczać, że w nadchodzącym roku osiągniemy rekord w ilości wystawców jak i odwiedzających targi Warsaw Toys & Kids Expo.

Niepodważalne atuty naszej imprezy, to – poza świetną lokalizacją – atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących, liczne kongresy, warsztaty i szkolenia branżowe, ogromny budżet na promocję w mediach społecznościowych i ogólnopolskich, a także własne centrum wizowe, co w dużym stopniu zwiększa liczbę uczestników z zagranicy, zwłaszcza z Białorusi, Litwy i Ukrainy.

Jednym z głównych założeń naszych targów jest przede wszystkim promocja polskich firm działających w branży artykułów dziecięcych i ich oferty. Wydarzenie umożliwia nawiązanie nowych relacji biznesowych, pozyskanie nowych klientów oraz rynków, co przyczynia się do rozwoju oferty przedsiębiorstw branży dziecięcej w Polsce.

I edycję targów Warsaw Toys & Kids Expo ukierunkowano na rozszerzenie oferty spotkań biznesowych Hosted Buyers głównie z przedstawicielami krajów z Europy, Azji i Afryki. Do dyspozycji wystawców II edycji Międzynarodowych Targów Artykułów Dziecięcych Warsaw Toys & Kids Expo zaplanowano przestrzeń o łącznej powierzchni 45 tysięcy m kw.

Korzyści z udziału w targach Warsaw Toys & Kids Expo:

  • zapoznanie się z ofertą kilkuset firm w jednym miejscu i czasie
  • spotkania z osoba decyzyjnymi i pozyskanie nowych partnerów biznesowych
  • zapoznanie się z nowościami rynkowymi
  • poznanie trendów branżowych
  • poniesienie kwalifikacji – udział w programach towarzyszących
  • spotkanie z ekspertami wyznaczającymi kierunki rozwoju branży

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland
Telefon: +48 518 739 124