12-01-2022 - 13-01-2022

TSW - Targi sadownictwa i warzywnictwa

TSW jest jedną z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas, XI edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują bogatą ofertę środków produkcji: innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin, produkty wspierające produkcję ogrodniczą. W targach wezmą udział firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, firmy dostarczające maszyny do pracy w sadzie i ogrodnictwie, do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw. Obecni będą producenci materiału szkółkarskiego, firmy handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie. Przestronne stoiska dają wystawcom możliwość doskonałego zaprezentowania oferty wszystkim zwiedzającym.

W czasie dwóch dni targów odbędą się wykłady polskich i zagranicznych specjalistów: 23 kwietnia – VIII Konferencja Truskawkowa, VII Sadownicze Forum Ekonomiczne, 24 kwietnia– konferencja sadownicza, „Ekologia i ogrodnictwo zrównoważone w praktyce, komu to się opłaca ? oraz konferencja o warzywach polowych z nowością o uprawie fasoli.

Podczas TSW 2021 po raz ósmy przyznane zostaną Nagrody im. Prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury konkursu nagrodzi najbardziej innowacyjne i korzystne dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa produkty zgłoszone przez wystawców.

Od 2013 roku TSW organizuje Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o., właściciel agencji reklamowej, wydawca prasy branżowej m.in. miesięczników: „Drwal”, „Brać Łowiecka”, dwutygodnika „Las Polski”, współwydawca pisma „Jagodnik” oraz właściciel telewizji internetowej Oikos.tv.

Organizator:

Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o.

+48 508 618 270
tsw@tsw.com.pl
https://tsw.pl/

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland
Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

Centralne Targi Rolnicze
26-11-2021 - 28-11-2021