14-09-2019 - 15-09-2019

Hack Yeah - Największy stacjonarny hackathon w Europie

HackYeah to największy stacjonarny hackathon w Europie zbierający uczestników gotowych rozwiązać globalne problemy przy użyciu ich kreatywności i wszystkich umiejętności jakie posiadają. W 2018 roku w wydarzeniu udział wzięło ponad 2 500 uczestników. Stawili czoła kilkudziesięciu wyzwaniom z łączną pulą nagród wynoszącą ponad pół miliona złotych!

Tegoroczna edycja odbędzie się 14 i 15 Września w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Organizatorzy zapewniają bezpłatny dojazd autobusami na miejsce wydarzenia!
W tym roku uczestnicy będą stawiać czoła zadaniom głównym w kategoriach:  BEZPIECZEŃSTWA, ŚRODOWISKA i KOMUNIKACJI. Celem uczestników będzie stworzenie aplikacji, programów lub urządzeń, które wspierają poprawę warunków życia własnie w ramach tych trzech tematów. W każdej z trzech kategorii do wygrania będzie nagroda główna w kwocie 10 000 PLN. Organizatorzy nie sugerują kierunku rozwiązywania zadań ale na zespoły będzie czekać wsparcie mentorów zarówno technicznych jak i społecznościowych, którzy będą gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Dodatkowo na uczestników czekać będzie wiele zadań partnerskich. W zeszłym roku w ramach tej kategorii można było zmierzyć się z wyzwaniem włamania do agregatu prądotwórczego, stworzyć aplikację do gier losowych czy też stworzyć narzędzie ułatwiające klientom banków przejrzyste korzystanie z ich usług.

Udział w wydarzeniu jest otwarty dla wszystkich chętnych: studentów, programistów, UXoców, project managerów, inżynierów, logistyków, analityków czy gamerów. Wstęp jest płatny 49,00 PLN netto jednak cały przychów z biletów przeznaczony zostanie na rzecz fundacji edukujących dzieci w tematyce programowania – SZKOŁY 3.0 i HEARTY FOUNDATION.

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland
Telefon: +48 22 122 02 87