Już wkrótce Warsaw Dental Medica Show

Warsaw Dental Medica Show kolejnym wydarzeniem w jesiennym sezonie targowym PTAK Warsaw Expo.
Po sukcesie Targów Zabytkowych Pojazdów – Warsaw Oldtimer Show, które odbyły się w ostatni weekend i przyciągnęły tysiące odwiedzających, chyba nikt nie ma wątpliwości, że obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo przygotowany jest do organizacji wydarzeń z zachowaniem wszelkich wytycznych i zasad dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego.
W tym kontekście trwają ostatnie przygotowania do jedynych targów stomatologicznych, które mają szansę odbyć się w tym roku.

Warsaw Dental Medica Show od pierwszej edycji stanowiły silną konkurencję dla innych wydarzeń branży stomatologicznej. Format imprezy będący połączeniem wystawy, show i części merytorycznej zyskał nie tylko uznanie profesjonalistów, ale z czasem stał się platformą wykorzystywaną przez wykładowców i lekarzy stomatologii w komunikacji najbardziej kluczowych kwestii.

Kongresy i warsztaty podczas Warsaw Dental Medica Show cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. W tym roku trzeba pamiętać, że z uwagi na obostrzenia ograniczona jest liczba uczestników, dlatego już dziś warto dokonać zakupu biletu na wydarzenie, które odpowiada naszym potrzebom. W programie merytorycznym znajdziemy kilka bloków poświęconych dla lekarzy oraz dedykowane bloki przeznaczone tematycznie dla higienistek.
Zobacz więcej – dla lekarzy https://dentalmedicashow.pl/kongres/
Zobacz więcej – dla higienistek https://dentalmedicashow.pl/higienistki-asystentki/

Warsaw Dental Medica Show zostało objęte Patronatem Naukowym przez The Dawson Academy Polska, Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne oraz Implantologię Stomatologiczną.
Weź udział w jedynym wydarzeniu dla polskiej stomatologii w 2020 r https://dentalmedicashow.pl/