Przed nami VII edycja najszybciej rozwijających się Targów Techniki Pakowania i Opakowań w Polsce.

Targi Warsaw Pack składają się z 6 stref tematycznych: techniki pakowania, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, automatyki, e-commerce, logistyki i magazynowania. Prezentujemy ciąg technologiczny na 40 000m2. Taka formuła targów jest dużym udogodnieniem dla zwiedzających jak i wystawców dzięki czemu każdy dotrze w strefę którą jest zainteresowany.
Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, opakowania transportowe, przemysłowe. Maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące, szeroka gama etykiet i maszyn etykietujących. Wydarzenie wzbogacone zostało konferencjami, konkursami oraz specjalną strefą sprzyjającą kontaktom biznesowym.

Rejestracja na dowolne targi uprawnia do odwiedzania wszystkich 3 wydarzeń. Bogaty program Warsaw Pack oraz szeroki zakres branżowy przyciągną tysiące profesjonalistów, dla których wydarzenie jest jedyną okazją do spotkania całej branży w jednym miejscu, nawiązania nowych relacji biznesowych i podpisania kolejnych umów handlowych.

W tym roku, z myślą o rozbudowanym sektorze opakowań, przygotowanych zostało 6 stref tematycznych: techniki pakowania, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, automatyki, e-commerce, logistyki i magazynowania. Cały ciąg technologiczny przewidziany jest na powierzchni 40 000 m2.

Istotnym punktem programu są konferencje podejmujące ważne tematy dla branży. Przygotowane są dwa bloki konferencyjne:

– Innowacje w opakowallnictwie (26 kwietnia 2022)
– Opakowania w obiegu zamkniętym (27 kwietnia 2022)

Zapraszamy wszystkich profesjonalistów do czynnego udziału w targach Warsaw Pack https://warsawpack.pl/

 

Relacja z targów Warsaw Pack 2022