Jutro startuje WARSAW OLDTIMER SHOW

Już jutro startuje największa plenerowa impreza motoryzacyjna WARSAW OLDTIMER SHOW 2020!
Start o 10.00, czekamy na wszystkich pasjonatów zabytkowych pojazdów. Spotykamy się przy halach E i F, wokół których zaplanowane są wszystkie atrakcje. Na wydarzenie dostaniecie się Wjazdem nr 2.
Cały czas istnieje możliwość dołączenia do Warsaw Oldtimer Show, przypominamy, że bilet można kupić online https://oldtimerwarsaw.com/bilety/

Każdy uczestnik otrzyma od nas jednorazową maskę medyczną, prosimy o zasłanianie ust i nosa, zachowanie dystansu min. 1,5 metra pomiędzy innymi uczestnikami wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia i zasadami bezpieczeństwa sanitarnego obowiązującymi na terenie imprezy.

Warsaw Oldtimer Show odbywa się w sobotę i niedzielę, 29-30 sierpnia w PTAK Warsaw Expo. Po raz pierwszy w ramach naszego wydarzenia, zobaczycie Classicauto Cup, wyścigi zabytkowych samochodów. W sobotę odbędą się treningi, a ostateczny wyścig rozegra się w niedzielę.

Choć do wydarzenia pozostał jeszcze jeden dzień, to dla nas i dla naszych wystawców rozpoczął się czas przygotowywania wystawy i wszystkich atrakcji, zobaczcie sami https://www.facebook.com/oldtimerwarsaw/

Do zobaczenia, już jutro, 29 sierpnia w trakcie Warsaw Oldtimer Show!