Jesień na słodko

Premiera targów WARSAW SWEET TECH, 19-20 października 2020, PTAK Warsaw Expo

Premierowa edycja targów dla branży cukierniczej, lodziarskiej, kawiarnianej i piekarniczej.
Innowacyjne, dwudniowe wydarzenie, w którym udział wezmą wystawcy z Polski i zagranicy.
Każdy sektor obecny na targach zaprezentuje dedykowane rozwiązania w zakresie urządzeń, maszyn, produktów, akcesoriów, mebli, usług, w tym także finansowych oraz reklamy i marketingu.
Wydarzenie będzie doskonałą okazją do prezentacji nowoczesnej technologii, promocji, sprzedaży oraz wymiany poglądów i doświadczeń z firmami i specjalistami z branży. Na to wydarzenie czekają zarówno wystawcy jak i odwiedzający, którzy przez ostatnie miesiące na skutek restrykcji wynikających ze stanu epidemiologicznego, nie mieli żadnej okazji do spotkania w przestrzeni targowej, sprzyjającej nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, wsparciu sprzedaży, a przede wszystkim dającej możliwość kontraktacji na dużą skalę.
Dlatego właśnie Warsaw Sweet Tech, targi zlokalizowane w PTAK Warsaw Expo w centralnej Polsce, będą odpowiedzią na potrzeby rynku HoReCa i pokrewnych. Szeroki zakres branżowy oraz przestrzeń obiektu targowego gwarantują udane wydarzenie przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności i wytycznych GIS, przewidzianych na potrzeby organizacji konferencji, targów i imprez branżowych w czasie trwania stanu epidemiologicznego. Tego oczekuje cała branża po długich miesiącach zastoju i oczekiwania na odmrożenie gospodarki, a tym samym otwarcie setek tysięcy miejsc usługowych, wymagających zaplecza w postaci produktów, urządzeń i usług, które dostarczą wystawcy Warsaw Sweet Tech.

Do zobaczenia https://warsawsweettech.com/

Zostań wystawcą https://warsawsweettech.com/zostan-wystawca/
Zostań odwiedzającym https://warsawsweettech.com/rejestracja/