W związku z poprawiającą się sytuacją epidemiczną w naszym kraju oraz planowanym przez rząd stopniowym otwieraniem gospodarki, organizatorzy Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaExtra Warsaw – firma GJC International, podjęli decyzję o organizacji dodatkowego wydarzenia jeszcze w tym roku. Targi Reklamy i Druku RemaExtra Warsaw będę miały miejsce w dniach 15-17 września 2021 w Ptak Warsaw Expo.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaExtra to pierwsze targi przeznaczone dla branży reklamowej w 2021. Pomysł powstał na bazie sugestii od samych wystawców zainteresowanych promocją oraz przedstawieniem oferty w drugiej połowie roku. RemaExtra to prezentacja 200 wystawców w trzech sektorach targowych takich, jak: Gifts&Textile, Sign&Visual oraz Tech&Print. Wszystkie szczegóły odnośnie wydarzenia znajdują się na oficjalnej strona targów: www.remaextra.com. Serdecznie zapraszamy do lektury wywiadu z Prezesem Targów Sławomirem Giefingiem, który szczegółowo wyjaśnia powody i korzyści targów RemaExtra (kliknij)

RemaExtra to jednorazowe wydarzenie, które jest odpowiedzią na potrzeby branży oraz impulsem do zmian i pobudzenia rynku. Po długiej przerwie przedsiębiorcy ponownie będą mogli umówić się na biznesowe spotkania face to face, a także w jednym miejscu i czasie dokładnie zapoznać się z ofertą setek wystawców. Organizatorzy meldują pełną gotowość do przeprowadzenia targów w bezpiecznych warunkach, jednak dla tych, którzy będą obawiali się o swoje bezpieczeństwo, zostało przygotowane specjalne narzędzie – RemaOnline, które w jednym miejscu zbiera dane wszystkich wystawców.

Mając na uwadze wspólne bezpieczeństwo podczas targów RemaExtra Warsaw 2021 organizatorzy wydarzenia przygotowali listę dobrych praktyk, które pomogą uczestnikom bezpiecznie zaplanować pobyt na targach. Duże znaczenie dla zachowania bezpiecznych i jednocześnie komfortowych warunków uczestnikom targów ma ich lokalizacja. Biorąc pod uwagę wytyczne instytucji medycznych i sanitarnych w Polsce, obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, przewidziane dla organizatorów wydarzeń targowych. Podczas wszelkich wydarzeń realizowanych w Międzynarodowych Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo stosowane są ponadstandardowe środki podnoszące poziom bezpieczeństwa sanitarnego. Przy każdym wejściu znajdują się kabiny dezynfekujące z możliwością automatycznego pomiaru temperatury. Wystawcy i odwiedzający otrzymują certyfikowane bezpłatne maski medyczne, ciągi komunikacyjne oraz cała infrastruktura spełniają najwyższe wymagania w kontekście zachowania odpowiedniego dystansu, a powierzchnia w halach, jak i wszystkie pomieszczenia są na bieżąco dezynfekowane.

Zachęcamy do udziału w targach. Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia pod adresem www.remaextra.com.