Nie daje za wygraną i walczy do końca. Joanna Jędrzejczyk gościem specjalnym targów Go Active Show!

Po walce o mistrzostwo UFC czas na urlop, by powrócić do walki ze zdwojoną siłą. Jakie plany na przyszłość ma Joanna Jędrzejczyk? Mistrzyni MMA spotka się z fanami podczas targów Go Active Show!

Prowadzi swój własny podcast, gości w „Big Brotherze” i angażuje się w działalność charytatywną. Czy była mistrzyni w kategorii słomkowej pozostanie jednym z najważniejszych zawodników w najlepszej organizacji MMA na świecie? Polka już teraz zapowiada swój powrót i planuje kolejną walkę. Czy w drugiej połowie roku wróci do oktagonu? Słynna „JJ” zadecyduje o tym jeszcze w kwietniu podczas pobytu w USA. Zawodniczka klubu American Top Team czeka, w jakim kierunku pójdą negocjacje w sprawie pojedynku Amerykanki Rose Namajunas i Brazylijki Jessiki Andrade. Obie zawodniczki zmierzą się już 11 maja na gali UFC 237 w Rio de Janeiro. Gdyby nie to starcie, Polka mogłaby zająć miejsce Namajunas. Z kim zatem będzie walczyć? Już dwa razy w propozycjach padło nazwisko Tatiany Suarez. „Jestem chętna na tę walkę, ale UFC musi poczekać, aż się odpowiednio do niej przygotuję” – wyjaśnia Jędrzejczyk w jednym z wywiadów.

Ostatnie tygodnie upłynęły pod znakiem podróży. Australia, Meksyk, Szwajcaria, Czechy oraz Tajlandia – te kraje odwiedziła polska zawodniczka i przyznaje, że już od dawna potrzebowała urlopu. „Byłam siedem razy w Tajlandii, ale dopiero pierwszy raz na urlopie” – mówi Jędrzejczyk. – „Przez dwa tygodnie wakacji mogłam wreszcie wyłączyć telefon i leniuchować na plaży” – dodaje.

Od 25 marca Joanna Jędrzejczyk prowadzi „Nokaut” – autorski podcast emitowany w Onecie, w którym rozmawia o sportowych wyzwaniach, życiowych wyborach i godzeniu życia prywatnego z zawodowym. Poza tym odwiedziła uczestników „Big Brothera”, którym podczas wspólnego treningu dała niezły wycisk.

Jak zapowiada się dalsza kariera mistrzyni MMA? O planach na przyszłość Joanna Jędrzejczyk opowie podczas spotkania z fanami już podczas najbliższej odsłony Go Active Show! Największe targi sportowe w Polsce już 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo! Przed nami 3 dni sportowych inspiracji i prawdziwej zabawy. Na 7 scenach rozegra się prawdziwe show – najlepsi master trenerzy z całego świata, warsztaty z twórcami popularnych form fitness, zawody, warsztaty i o wiele więcej. Bilety już są dostępne na stronie Go Active Show 

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-05T10:56:07+00:00 05.04.2019|