Jeden termin i trzy wydarzenia dla sektora przemysłu

W dniach 3-5 listopada w ośrodku wystawienniczo-kongresowym PTAK Warsaw Expo odbędą się trzy duże wydarzenia dla sektora przemysłu.

Zapraszamy na Warsaw Industry Week, Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo oraz na dwie premiery targowe- Tools & Hardware Show oraz Wood Tech Expo.

Pomimo równoległego terminu targów, na każde wydarzenie obowiązuje oddzielna rejestracja.

Nie bez powodu imprezy odbywają się w jednym terminie. Pomiędzy trzema branżami istnieje współzależność i w dużej części uzupełniają się tematycznie.

Warsaw Industry Week jest doskonale znane na rynku targów przemysłowych, ma ugruntowaną pozycję i każdego roku przyciąga więcej firm zainteresowanych prezentacją swojej oferty oraz odwiedzających je profesjonalistów. Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania ze wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce.

Natomiast targi Tools&Hardware Show to jedyne w Polsce branżowe targi narzędziowe i prac wykończeniowych, które wyróżni nowoczesna hybrydowa formuła łącząca klasyczne targi z pokazami i demonstracjami prac budowlanych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych i DIY.

Oferta targów Wood Tech Expo przeznaczona jest dla branż obróbki drewna i produkcji mebli. Będzie obowiązkowym wydarzeniem dla wszystkich firm i specjalistów pracujących w branży drzewnej. Zaprezentujemy sprzęt, maszyny oraz narzędzia do obróbki drewna, produkcji mebli oraz specjalistyczne oprogramowanie dla branży meblowej.

Zarejestruj się na Warsaw Industry Week https://industryweek.pl/rejestracja/

Zarejestruj się na Warsaw Tools&Hardware Show https://warsawtoolsshow.com/rejestracja/

Zarejestruj się na Wood Tech Expo https://woodwarsawexpo.com/rejestracja/