Jak wybrać najlepszy prezent pod słońcem? Na Warsaw Gift&Deco – kup bilet i zainspiruj się

Wieczór w teatrze, kolacja w ciemności, wspólna lekcja tańca czy tradycyjnie – bukiet kwiatów z dodatkiem perfum i pysznych czekoladek? Wybór prezentu, to nie lada wyzwanie. Jak sobie z nim poradzić? Najlepiej wybrać się do Ptak Warsaw Expo na największe w tej części Europy trzydniowe targi Warsaw Gift & Deco Show!

Wybór prezentu dla ukochanej osoby nie tylko przed świętami jest nie lada wyzwaniem. Postawić na coś unikatowego, a może nie ryzykować i wybrać coś, co na pewno przypadnie do gustu? A może nasz solenizant lub nasz jubilat dostał już kilka podobnych prezentów? Warto śledzić nowości, które podsuwa nam globalny rynek branży upominkowej i dekoracyjnej.

 

Kup bilet i bądź najlepszym darczyńcą na ziemi.

Kup Bilet

 

Tym razem po raz pierwszy w Polsce najnowsze trendy zaprezentuje blisko 800 wystawców z kraju i zagranicy. Na odwiedzających czekać będzie bogata oferta artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, ceramiki i szkła, produktów codziennego użytku, biżuterii, upominków okolicznościowych, gadżetów biznesowych i reklamowych, artykułów papierniczych, pamiątek, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci, przedmiotów z segmentu eko/recykling.

Co w tym roku zobaczymy na Warsaw Gift & Deco Show?

Podczas targów wystawcy z Polski stworzą wyjątkowy program „Projekt: POLSKA”, który zostanie podzielony na kilka stref tematycznych, wypełnionych pięknymi i wyjątkowymi przedmiotami! Szeroka gama polskich produktów dla dzieci i rodzin, które przeszły staranną selekcję pod kątem dobrego wzornictwa, bezpieczeństwa i ekologiczności, do zobaczenia będzie z kolei w strefie “Kids”. Dekoracje, meble, oświetlenie do dziecięcych pokoi, tekstylia, zabawki, gadżety, akcesoria i nowości dla dzieci, niedostępne w ogólnej sprzedaży – to wszystko na swoim stoisku zaprezentuje Mamaville, platforma sprzedażowa tworzona przez młode mamy.

Kolejne polskie strefy to: „CELEBRATION” – pełen prezentów, upominków i oryginalnej biżuterii dla kobiet i mężczyzn, „EKO/RECYKLING” – duży wybór wśród polskich marek ekologicznych i recyklingowych, strefa wellness, eko kosmetyki, świece sojowe, zieleń do domu, rośliny i donice, produkty do ogrodu, strefa dodatków dla pupili, oraz “GADGETS” – nowoczesne produkty, akcesoria i dodatki O zorganizowanie tych bogatych trzech stref zadba “Och Bazar”.

„HandMade” stworzony przez „Art In Town” to przede wszystkim strefa producentów i dystrybutorów materiałów wykorzystywanych do tworzenia rękodzieła. Nie zabraknie tutaj również gotowych produktów stworzonych przez utalentowanych artystów i designerów. Każdy odwiedzający wyjdzie ze strefy pełen inspiracji i pomysłów!

Strefa Ceramiki i Szkła to najlepsze polskie firmy zajmujące się produkcją, dystrybucją i sprzedażą szkła i ceramiki. W strefie ”Home&Deco” organizowanej przez Targi Rzeczy Ładnych znaleźć będzie można meble projektantów, autorskie oświetlenie, wystawców z plakatami i wszystko, czym można wyposażyć dom.

Unikatowe projekty, limitowane serie. Daj się zainspirować!

To już 33 edycja festiwalu inspiracji – Mustache Yard Sale. Tym razem Mustache łączy siły wraz z Warsaw Gift & Deco Show by wspólnie stworzyć wyjątkowe wydarzenie o europejskim zasięgu rażenia. W strefie Mustache Yard Sale znajdziecie to co w polskiej modzie niezależnej najlepsze: unikatowe projekty, limitowane serie od ponad 300 najkreatywniejszych twórców. Mustache to nie tylko moda – nie zabraknie muzyki oraz szeroko pojętegp lifestyle’u. W specjalnej strefie Mustache.pl możecie spodziewać się licznych niespodzianek przygotowanych przez nas i naszych partnerów – spotkania z influencerami, muzyczne doznania. Widzimy się już 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo! Szczegółowy program znajdziecie na stronie Warsaw Gift&Deco

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-03-14T09:28:42+00:00 08.03.2019|