Impreza pod banderą bestii na dwóch kółkach

1-3 marca: kobiety, maszyny, tatuaże, adrenalina i przekrój wszystkiego, co wiąże się z motocyklami – tak w jednym zdaniu można opisać targi Warsaw Motorcycle Show.

Początek marca będzie gratką dla tych, dla których najlepsza muzyka to ryk silnika w konstrukcji dwukołowej. Tegoroczna edycja największych targów motocyklowych w Polsce zamieni hale Ptak Warsaw Expo w krainę dla ludzi, którzy w żyłach mają benzynę zamiast krwi. Czekają na Was polskie premiery, w tym marek Yamaha, BMW i KTM. Pojawi się strefa tatuażu, a w niej artyści, pokazy body paintingu i modelki alternatywne. O miłośników mocnych wrażeń zadbają kaskaderzy kuli śmierci. Swoje miejsce odnajdą tu również fani motocykli retro i zabytkowych. Na halach pojawią się także kluby motocyklowe oraz kluby zawodnicze: żużel i cross. Nie zabraknie teamów zawodniczych: Wójcik Racing Team i Roszak Team. Podróżnicy na dwóch kółkach, będą mogli poszukać inspiracji w strefie turystyki motocyklowej.

Więcej szczegółów:
www: https://motorcycleshow.pl/
fb: https://www.facebook.com/events/146454056051859/

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-01-25T13:06:07+00:00 14.01.2019|