Idzie wiosna, a z nią... targi!

W kalendarzu Ptak Warsaw Expo w okresie wiosennym nie zabraknie uznanych branżowych wydarzeń, jak również premierowych imprez targowych. Otwarcie sezonu targowego nastąpi 22 kwietnia 2021 podczas targów Green Days.

Przemysł wystawienniczy, zarówno organizatorzy, ośrodki targowe, jak i firmy współpracujące przy targach, czekają na zielone światło na rozpoczęcie imprez targowych, szczególnie tych o charakterze branżowym. Wierzymy, że już wkrótce ponownie będziemy mogli otworzyć hale targowe i zaprosić do nich przedsiębiorców, którzy oczekują bezpośrednich spotkań biznesowych oraz możliwości zaprezentowania, jak i poznania branżowych trendów.

Kwiecień

W terminie 22-24 kwietnia 2021 w Ptak Warsaw Expo będzie miało miejsce prawdziwe święto rolnictwa i ogrodnictwa. 22 kwietnia przestrzeń targową wypełnią pasjonaci ogrodnictwa i architektury krajobrazu, rozpoczynając największe targi ogrodnicze w Polsce – Green Days. Z kolei dzień później, 23 kwietnia 2021 na terenie Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo wystartują kolejne dwie duże imprezy: V edycja Największych Targów Nowoczesnych Technologii dla Rolnictwa – Centralne Targi Rolnicze oraz Targi Sadownictwa i Warzywnictwa. Wszystkie wydarzenia zakończą się 24 kwietnia 2021.

Maj

Kolejny miesiąc rozpoczną targi dedykowane fanom motoryzacji, którzy spotkają się w Ptak Warsaw Expo w dniach 7-9 maja 2021. 7 maja w Centrum Targowo-Kongresowym pojawią się miłośnicy jednośladów podczas Warsaw Motorcycle Show, a już kolejnego dnia dołączą pasjonaci pojazdów zabytkowych i klasycznych, rozpoczynając targi Warsaw Oldtimer Show. Uczestników obu imprez czekają liczne atrakcje, które zadowolą miłośników motoryzacji w każdej grupie wiekowej. Z kolei pod koniec maja, między 26 a 28 będą miały miejsce Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack oraz Targi Technologii Spożywczych – Food Tech Expo. Wydarzenia zrzeszające branżę opakowań oraz producentów żywności będą niepowtarzalną okazją do poznania szerokiej gamy firm, których oferty i usługi zapewnią różnokierunkowy, a przy tym kompleksowy rozwój przedsiębiorstwa.

Wiosną 2021 Ptak Warsaw Expo będzie także gospodarzem wydarzeń przeznaczonych dla przedstawicieli branż związanych z przemysłem Pierwszą imprezą dedykowaną konkretnemu obszarowi przemysłu w tym sezonie będą targi Wood Tech Warsaw Expo, będące obowiązkowym wydarzeniem dla wszystkich firm i specjalistów pracujących w branży drzewnej. W dniach 12-14 maja 2021 w Ptak Warsaw Expo spotkają się producenci, importerzy, handlowcy, dystrybutorzy, przetwórcy oraz końcowi użytkownicy produktów przemysłu drzewnego. Podczas 3 dni targów w Ptak Warsaw Expo eksponowane będą najnowsze produkty, technologie i rozwiązania na rynku drzewnym.

Czerwiec

Czerwiec to miesiąc przemysłu i ciężkiego sprzętu. W terminie 8-10 czerwca w Ptak Warsaw Expo odbędą się uznane targi przemysłowe – Warsaw Industry Week. Podczas trzech dni targów wystawcy zaprezentują produkty i rozwiązania – od obrabiarek i systemów produkcyjnych służących do cięcia i formowania, poprzez precyzyjne narzędzia i komponenty do zautomatyzowanej produkcji. Wiosenny okres w kalendarzu targowym Ptak Warsaw Expo zamkną wydarzenia zrzeszające przedstawicieli branży wykończeniowej i sektora budowlanego: Construction Machinery Exhibition oraz Warsaw Tools&Hardware Show oraz Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki – MT TSL, które będą miały miejsce w dniach 17-19 czerwca 2021.

Odmrożenie targów będzie miało pozytywny wpływ na odbudowę wielu innych firm, tak zwanych “okołotargowych”, ściśle powiązanych z organizacją tego typu wydarzeń, takich jak: przedsiębiorstwa projektujące i budujące targowe powierzchnie wystawiennicze czy zajmujące się promocją – firmy reklamowe. Targi to także jedna z najważniejszych form sprzedaży i marketingu przedstawicieli poszczególnych branż oraz siła napędowa gospodarki. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający traktują targi jako narzędzie bezpośrednio wspierające ich biznes.

Do zobaczenia na targach!