Rekordowe Hosted Buyers na Centralnych Targach Roloniczych

Organizowane w Ptak Warsaw Expo Centralne Targ Rolnicze to nie tylko tysiące zwiedzających oraz setki wystawców. To także możliwość spotkań i negocjacji biznesowych.

Organizatorzy Centralnych Targów Rolniczych zadbali o to, by wystawcy z Polski i zagranicy mogli spotkać się w specjalnej strefie B2B, by podczas rozmów móc omówić możliwości nawiązania współpracy na poziomie międzynarodowym. W tym roku w spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele firm zarówno z bliskiej Europy, np. z Ukrainy, jak i przedstawiciele tak odległych krajów jak Kenia, Senegal, czy USA. Goście podkreślali, że z nadzieją patrzą na możliwości rozwoju handlu i współpracy gospodarczej, a Polska jako jeden z największych rynków rolnych Unii Europejskiej jest dla nich istotnym partnerem. Organizatorzy CTR jako pierwsi wyszukują dla klientów partnerów z zagranicy o ściśle określonym profilu działalności i zajmujemy się organizacją sesji matchmakingowych.

Nowoczesna i efektywna metoda kontaktu doceniona została przez obecnych gości podczas targów rolniczych. Ptak Warsaw Expo jako polska firma wspiera polskie przedsiębiorstwa, a polskie przedsiębiorstwa i firmy rolnicze intensywnie wykorzystują możliwość biznesowych rozmów podczas Centralnych Targów Rolniczych. Podczas CTR-ów platforma spotkań polskich producentów szeroko rozumianego rynku rolnego z potencjalnymi partnerami z zagranicy, między innymi Kenii, żyła pełnią życia.

Oprócz rekordowych osiągnięć, na targach odbywa się szereg konferencji. Poruszony został między innymi aspekt Afryki, jako dobrego partnera do współpracy na niwie rolniczej – tak też brzmiał temat seminarium, które odbyło się przy okazji otwarcia Centralnych Targów Rolniczych. Przedstawiciele poszczególnych krajów Afryki m.in.: Ambasador Egiptu w Polsce Pan Hossam Alkawesh oraz polskiej strony rządowej m.in. Pan Ryszard Zarudzki – Wiceminister Rolnictwa omówili perspektywy współpracy. Do najważniejszych tematów należały m.in.: zwiększanie polskiego eksportu, wymiana know how czy też wymiana naukowa.Współorganizatorem wydarzenia była Rada Inwestorów w Afryce.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-02-08T14:31:29+00:00 03.02.2019|