HackYeah 2019 w Ptak Warsaw Expo!

HackYeah to największy stacjonarny hackathon w Europie, skupiający ludzi hackujących rzeczywistość, którzy koncentrują się na rozwiązywaniu ważnych problemów dzisiejszego świata. 2500 uczestników z różnymi specjalizacjami wzięło udział w 2018. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-15 września w Ptak Expo Warsaw. Pula nagród wynosi 445 000 PLN.

Na wydarzenie zapraszamy: studentów, back-end developerów, front-end developerów, full-stack developerów, grafików komputerowych, produkt menedżerów, projekt menedżerów, specjalistów od bezpieczeństwa informacji, analityków danych, projektantów aplikacji, projektantów stron internetowych, elektrotechników, projektantów gier i nie tylko! Cały dochód ze sprzedaży biletów dla uczestników zostanie przeznaczony na rzecz Szkoły 3.0 i Hearty Foundation – organizacji wspierających rozwój dzieci w IT.

W tym roku na startujących w konkursie programowania będą czekały zadania w trzech kategoriach otwartych: KOMUNIKACJA, ŚRODOWISKO i BEZPIECZEŃSTWO. Nie dajemy żadnych wskazówek ani dodatkowych wytycznych, jednak na miejscu będą mentorzy, którzy będą wspierali i inspirowali uczestników. 10 000 PLN to nagroda w każdej z kategorii otwartych.

A na wydarzeniu: pełne wyżywienie, kawa i napoje energetyczne dla każdego, 3000 pizz, konferencja IT i warsztaty, Treasure Hunt, impreza wieczorna, zajęcia z yogi, basen z kulkami, wojskowy HMMWV i wiele, wiele więcej! Bezpłatne autobusy dla uczestników będą kursowały z centrum Warszawy do Ptak Warsaw Expo.

Więcej szczegółów na stronie www.hackyeah.pl