Największe gwiazdy świata sportu zawitają na targach Go Active Show!

– Nie mogę się doczekać, aż będę mogła wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu – mówi Agnieszka Radwańska. Legendarna polska tenisista zapowiedziała swoją obecność na Go Active Show, które już w dniach 24–26 maja w Ptak Warsaw Expo.

– Wspaniała inicjatywa, szczególnie dla ludzi, którzy chcą promować sport – podkreśla Agnieszka Radwańska, której zależy na tym, by pokazać, ile radości daje gra w tenisa. – Nie mogę się doczekać, aż wezmę udział w targach, ponieważ po raz pierwszy będę na tego typu imprezie. Mam nadzieję, że uda mi się wiele osób zarazić pasją do sportu.

Z kolei ambasadorka Go Active Show, Ewa Chodakowska zaprasza, by wziąć udział w premierowym treningu Mission Beach Body. – Ćwiczenia będą dosyć wymagające. Jestem pewna, że każdy, kto pojawi się na treningu, świetnie sobie poradzi – wyjaśnia trenerka fitness i dodaje, że chciałaby przekonać kolejne osoby, ile satysfakcji dają spalone kalorie. – Najważniejsze, żeby znaleźć coś, co nam się podoba, sprawia przyjemność i rozwija całe nasze ciało. Efekty zobaczymy jednak o wiele szybciej, gdy zmienimy swoje nawyki. Odejdźmy na chwilę od biurka, przejdźmy się po schodach, a gdy wracamy z pracy, zróbmy sobie nawet krótki spacer – to również gwarantuje lepsze rezultaty podczas treningów.

– Emocje po Tańcu z Gwiazdami nie opadły – przyznaje Qczaj. – Przez ostatnie sześć odcinków była we mnie silna wola walki, żeby wytrwać jak najdłużej. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że dobrze się stało – teraz koncentruję się, by jak najlepiej przygotować trening na Go Active Show.

Góralska gwara, niesamowita energia i poczucie humoru, obok którego trudno przejść obojętnie. Rok temu na spotkanie z Qczajem przyszły tysiące fanów. Aby zdobyć autograf, trzeba było spędzić w kolejce nawet cztery godziny. – To było niesamowite, ludzie cały czas piszą, że nie mogą się doczekać kolejnego spotkania – mówi Daniel Kuczaj. – W tym roku chcę uderzyć z jeszcze większą energią.

– Bierzemy ze sobą 50 trampolin fit and jump – zapowiadają siostry ADiHD. – Zrobimy trening cardio z elementami wzmacniania, a na koniec rolowanie, które pomoże nam rozluźnić mięśnie. Obiecujemy, że będzie to niezwykle energetyczny trening! – podkreślają trenerki. – Trampoliny kojarzą nam się z dzieciństwem i wspaniałą zabawą, więc nie ma opcji, aby wyjść z treningu bez uśmiechu na twarzy.

Jak podkreśla Paweł Jóźwiak, prezes federacji Fight Exclusive Night, pierwszy występ na targach Go Active Show jest dla zawodników ważnym zadaniem. – Mamy dla fanów wiele niespodzianek, kibice na pewno będą zadowoleni – dodaje. Spotkania z członkami organizacji Fight Exclusive Night, wspólne zdjęcia, rozmowy, autografy – to wszystko czeka na odwiedzających. Nie zabraknie też fachowych porad od mistrzów w tej dyscyplinie. – Chcemy pokazać publiczności, że o sukcesie w tym sporcie decydują umiejętności techniczne.

Fit Lovers zapewniają, że dla uczestników Go Active Show przygotowali wymagający trening. – Cały czas jesteśmy w podróży. Wczoraj przylecieliśmy z Bali, a jeszcze przed Go Active Show wybieramy się do Hongkongu. Dzięki temu nie brakuje nam inspiracji – przyznają zgodnie Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, którzy zyskali popularność za sprawą programu „America Express”.

Największe gwiazdy fitness poprowadzą treningi na Międzynarodowym Festiwalu Dance & Fitness. Nie zabraknie też znanych specjalistów w dziedzinie pilatesu, bodyARTu i treningu funkcjonalnego, którzy zawitają w Professional Zone by Marta Tymoszewicz. Z kolei w

mentalną podróż do świata jogi, mental body, pilatesu i body art zaproszą nas goście Festiwalu Body & Mind.

Go Active Show 2019 startują już w dniach 24–26 maja w Ptak Warsaw Expo. Bilety do zdobycia na stronie www.goactiveshow.pl.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-24T12:40:22+00:00 24.04.2019|