Gwiazda „Stranger Things” na Warsaw Comic Con! Już w maju Cara Buono spotka się z fanami w Ptak Warsaw Expo

Na te wieści fani „Stranger Things” czekali już od tygodni. Gwiazda serialu, Cara Buono zagości w maju na Warsaw Comic Con. Aktorka na koncie ma blisko 70 ról w filmach i serialach – znamy ją z „Mad Mana” czy „Rodziny Soprano”.

W sieci krąży już zwiastun, który w zaledwie tydzień pobił rekord w historii Netflixa. W tym czasie obejrzało go aż 22 miliony osób. Tradycji stało się zadość, więc i tym razem dość ważnym elementem cyklu będzie muzyka. W zwiastunie usłyszymy remix utworu „Baba O’riley” grupy The Who. Będą nowe wątki i postaci, a jak zapowiadają twórcy serialu, najnowsza odsłona powstawała najdłużej ze wszystkich.

Bohaterowie muszą zmierzyć się z kolejnym koszmarem. Akcja rozpoczyna się w noc sylwestrową 1985 r. Robin, alternatywna dziewczyna, która jest znudzona swoją pracą, szuka okazji, by przeżyć życiową przygodę. Marzenie dość szybko się spełnia. Fabuła trzeciej serii „Stranger Things” pozostaje jednak tajemnicą. Trailer rozpoczyna scena, w której Eleven i chłopcy robią niespodziankę Dustinowi. Z kolei wcześniej Netflix opublikował wideo, które zapowiadało powrót serialu. Fani serialu wnioskują, że finał akcji będzie rozgrywał się centrum handlowym Starcourt, o którym pojawiła się nawet wzmianka w tytule ostatniego z odcinków.

Kup bilet

 

 

Premiera produkcji braci Dufferów już 4 lipca. W trzeciej serii na stałe zagości Priah Fergusson, która wciela się w rolę siostry Lucasa. Burmistrza, który bardziej dba o swój wizerunek niż o mieszkańców, sportretuje Cary Elwes. Z kolei Jake Busey zagra dziennikarza „The Hawkins Post”, który wyróżnia się niezbyt wyszukaną moralnością. Kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie serialu? W „Stranger Things” występują m.in. David Harbour jako Jim Hopper, Joe Keery jako Steve Harrington, Natalia Dyer jako Nance Wheeler, Charlie Heaton i Cara Buono jako Karen Wheeler, która już w drugi weekend maja zagości na Warsaw Comic Con w Ptak Warsaw Expo.

Gwiazdy „Stranger Things” przyjadą do Polski, by promować nowy sezon serialu. Z fanami spotka się między innymi Cara Buono, która wciela się w postać Karen Wheeler. Będzie okazja zadać pytania, zdobyć autograf, a nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Organizatorzy podkreślają, że tegoroczna edycja imprezy nie zwalnia tempa. Nie zabraknie m.in. geniusza zła z serialu „Sherlock” – Andrew Scotta, zjawiskowej Cary Buono i gwiazdy „Pamiętników Wampirów” – Iana Somerhaldera. Tegoroczna edycja startuje już w dniach 10-12 maja 2019 r. Bilety do zdobycia na stronie Warsaw Comic Con.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-10T11:22:18+00:00 10.04.2019|